Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 23 czerwca 2024
Imieniny: Wanda, Józef, Albin
pochmurno
23°C

NASI LIGOWICZE NA PODIUM

Ocena 0/5

Miło nam poinformować społeczność szkolną, że w Jasielskiej Lidze Naukowo - Badawczej z Orlenem uczennice i uczniowie Dwójki zdobyli najwyższe lokaty, potwierdzając w ten sposób, że potrafią wspaniale pracować pod kierunkiem swoich opiekunów. 

W uroczystej gali podsumowującej pracę zespołów badawczych w dniu 6 czerwca 2024r. udział wzięli przedstawiciele władz miasta, na czele z burmistrzem, panem Adamem Kostrząbem oraz uczniowie, opiekunowie projektów, rodzice i zaproszeni goście. Nasi uczniowie podjęli się realizacji 5 projektów, dzięki którym w innowacyjny sposób rozwiązywali problemy z zakresu humanistyki, edukacji społecznej i przyrody. Wszystkie projekty miały również charakter interdyscyplinarny i przyczyniły się do poszerzenia wiedzy i umiejętności uczniów, kreatywności, poszukiwania rozwiązań postawionych problemów w twórczy sposób. Zakończeniem pracy naukowo - badawczej, która trwała 8 miesięcy, było przygotowanie wystąpienia publicznego i zaprezentowanie przed komisja konkursową osiągniętych efektów i wypracowanych rozwiązań. Uczniowie Dwójki, dzięki swojej ciężkiej pracy i systematyczności, wypadli znakomicie we wszystkich podjętych działaniach. Oto nagrodzone projekty:

 

I miejsce w obszarze humanistycznym klasy VII-VIII- "Zgoda buduje - niezgoda rujnuje". Jak pomóc jasielskim nastolatkom określić przyczyny konfliktów w grupie rówieśniczej? - Olivia Marek, Urszula Giera i Amelia Sojka - opiekun Bożena Dziadzio

II miejsce w obszarze humanistycznym klasy VII-VIII- „Kochajmy się, ale tak - z osobna?”. W jaki sposób porozumiewają się jasielscy nastolatkowie? - Nadia Czech, Liliana Kolici i Wiktoria Ulaszek - opiekun Bożena Dziadzio

Wyróżnienie w obszarze matematyczno - przyrodniczym klas IV-VI"Zielone lekcje - w jaki sposób zachęcić jasielską młodzież do rozwijania pasji przyrodniczych?" - Anna Gądek, Martyna Zborowska, Weronika Pastwa - opiekun Olga Szudy-Seredyńska

I miejsce w obszarze wczesnoszkolnym - ,,Jak mobilizować całą społeczność szkolną i mieszkańców Jasła do odpowiedzialnego dbania o środowisko naturalne?" - Kacper Goleń, Tomasz Jędrysik, Tomasz Kalita - opiekun Maria Nawrocka

II miejsce w obszarze wczesnoszkolnym - „W jaki sposób nasi "bracia mniejsi" - zwierzęta - pomagają jaślanom stawać się lepszymi ludźmi?" - Aleksandra  Byczek, Karolina Ulaszek, Maja Węgrzyn - opiekun Maria Nawrocka

Serdecznie gratulujemy!

 

 

Galeria zdjęć

Jasielska Liga Naukowa z Orlenem 2024 6 Jasielska Liga Naukowa z Orlenem 2024 5 Jasielska Liga Naukowa z Orlenem 2024 4 Jasielska Liga Naukowa z Orlenem 2024 3 Jasielska Liga Naukowa z Orlenem 2024 2 Jasielska Liga Naukowa z Orlenem 2024 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.