Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 23 czerwca 2024
Imieniny: Wanda, Józef, Albin
pochmurno
23°C

Wyniki konkursu plastycznego „20 lat Polski w Unii Europejskiej”

Ocena 0/5

W maju uczniowie naszej szkoły przygotowywali prace plastyczne na konkurs „20 lat Polski w Unii Europejskiej”, którego organizatorem było Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Celem konkursu było przedstawienie Unii Europejskiej oczami dzieci, podkreślenie wspólnych wartości i celów oraz pobudzenie do dyskusji o przyszłości Europejczyków, ukazanie korzyści z członkostwa w strukturach UE, rozwijanie wśród uczniów zainteresowań w zakresie wiedzy o Unii Europejskiej oraz motywowanie dzieci do rozwoju uzdolnień twórczych.
Uczniowie klas młodszych aktywnie włączyli się do udziału w tym konkursie przygotowując trzydzieści ciekawych prac plastycznych, a z całego województwa na konkurs zgłoszono 983 prace.

Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się 5 czerwca br. w Sali Kolumnowej w Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie. Niezmiernie miło nam poinformować, że spośród prawie tysiąca zgłoszonych - prace naszych dwóch uczennic zaprezentowano na wystawie, a dziewczęta otrzymały nagrody rzeczowe - wyróżnienia otrzymały Helena Gąsiorowska z klasy Ia oraz Julia Więcek z klasy IIb.
Gratulujemy naszym młodym artystkom i życzymy dalszych sukcesów!

Galeria zdjęć

Wyniki konkursu plastycznego „20 lat Polski w Unii Europejskiej” 5 Wyniki konkursu plastycznego „20 lat Polski w Unii Europejskiej” 4 Wyniki konkursu plastycznego „20 lat Polski w Unii Europejskiej” 3 Wyniki konkursu plastycznego „20 lat Polski w Unii Europejskiej” 2 Wyniki konkursu plastycznego „20 lat Polski w Unii Europejskiej” 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.