Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 23 czerwca 2024
Imieniny: Wanda, Józef, Albin
pochmurno
23°C

Radosne świętowanie Dnia Dziecka - piknik na Przystanku Kwiatowa

Ocena 0/5

Jaki powinien być idealny Dzień Dziecka? Pełen wrażeń, dobrej zabawy i radosnego uśmiechu!
I taki właśnie był piknik zorganizowany przez „Dwójkę” na jasielskim Przystanku Kwiatowa. Pogoda dopisała, więc nasi uczniowie bawili się znakomicie. Międzyklasowe rozgrywki sportowe, zabawy, konkursy z nagrodami, Talent Show, dmuchany zamek, możliwość zwiedzenia wozu strażackiego, szkolenie z udzielanie pierwszej pomocy pod czujnym okiem ratowników medycznych – to tylko część atrakcji, które czekały na młodzież. Nie lada niespodzianką okazało się wykonywanie zmywalnych tatuaży i plecenie kolorowych warkoczyków.
Na głodnych i zmęczonych zabawą czekały ciepłe tortille, drożdżówki i orzeźwiająca woda. Na wesołych harcach czas zleciał błyskawicznie. Było tak radośnie, że już nie możemy się doczekać kolejnego Dnia Dziecka. Do zobaczenia za rok!

Galeria zdjęć

Radosne świętowanie Dnia Dziecka - piknik na Przystanku Kwiatowa 27 Radosne świętowanie Dnia Dziecka - piknik na Przystanku Kwiatowa 26 Radosne świętowanie Dnia Dziecka - piknik na Przystanku Kwiatowa 25 Radosne świętowanie Dnia Dziecka - piknik na Przystanku Kwiatowa 24 Radosne świętowanie Dnia Dziecka - piknik na Przystanku Kwiatowa 23 Radosne świętowanie Dnia Dziecka - piknik na Przystanku Kwiatowa 22 Radosne świętowanie Dnia Dziecka - piknik na Przystanku Kwiatowa 21 Radosne świętowanie Dnia Dziecka - piknik na Przystanku Kwiatowa 20 Radosne świętowanie Dnia Dziecka - piknik na Przystanku Kwiatowa 19 Radosne świętowanie Dnia Dziecka - piknik na Przystanku Kwiatowa 18 Radosne świętowanie Dnia Dziecka - piknik na Przystanku Kwiatowa 17 Radosne świętowanie Dnia Dziecka - piknik na Przystanku Kwiatowa 16 Radosne świętowanie Dnia Dziecka - piknik na Przystanku Kwiatowa 15 Radosne świętowanie Dnia Dziecka - piknik na Przystanku Kwiatowa 14 Radosne świętowanie Dnia Dziecka - piknik na Przystanku Kwiatowa 13 Radosne świętowanie Dnia Dziecka - piknik na Przystanku Kwiatowa 12 Radosne świętowanie Dnia Dziecka - piknik na Przystanku Kwiatowa 11 Radosne świętowanie Dnia Dziecka - piknik na Przystanku Kwiatowa 10 Radosne świętowanie Dnia Dziecka - piknik na Przystanku Kwiatowa 9 Radosne świętowanie Dnia Dziecka - piknik na Przystanku Kwiatowa 8 Radosne świętowanie Dnia Dziecka - piknik na Przystanku Kwiatowa 7 Radosne świętowanie Dnia Dziecka - piknik na Przystanku Kwiatowa 6 Radosne świętowanie Dnia Dziecka - piknik na Przystanku Kwiatowa 5 Radosne świętowanie Dnia Dziecka - piknik na Przystanku Kwiatowa 4 Radosne świętowanie Dnia Dziecka - piknik na Przystanku Kwiatowa 3 Radosne świętowanie Dnia Dziecka - piknik na Przystanku Kwiatowa 2 Radosne świętowanie Dnia Dziecka - piknik na Przystanku Kwiatowa 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.