Ustawienia

pochmurno

Radosne świętowanie Dnia Dziecka - piknik na Przystanku Kwiatowa

Ocena 0/5

Jaki powinien być idealny Dzień Dziecka? Pełen wrażeń, dobrej zabawy i radosnego uśmiechu!
I taki właśnie był piknik zorganizowany przez „Dwójkę” na jasielskim Przystanku Kwiatowa. Pogoda dopisała, więc nasi uczniowie bawili się znakomicie. Międzyklasowe rozgrywki sportowe, zabawy, konkursy z nagrodami, Talent Show, dmuchany zamek, możliwość zwiedzenia wozu strażackiego, szkolenie z udzielanie pierwszej pomocy pod czujnym okiem ratowników medycznych – to tylko część atrakcji, które czekały na młodzież. Nie lada niespodzianką okazało się wykonywanie zmywalnych tatuaży i plecenie kolorowych warkoczyków.
Na głodnych i zmęczonych zabawą czekały ciepłe tortille, drożdżówki i orzeźwiająca woda. Na wesołych harcach czas zleciał błyskawicznie. Było tak radośnie, że już nie możemy się doczekać kolejnego Dnia Dziecka. Do zobaczenia za rok!

Galeria zdjęć