Wyniki Szkolnego Konkursu Ekologiczno-Językowego ”PRO-ECO” 2026
9 kwietnia br. 33 uczniów naszej szkoły z klas V - VIII zmierzyło się z testem konkursowym o tematyce ekologicznej, napisanym w języku angielskim. Bardzo się cieszymy, że nasi uczniowie aktywnie korzystają z umiejętności językowych oraz poszerzają swoją wiedzę przyrodniczą i ekologiczną. Poziom konkursu był bardzo wysoki, a poszczególne miejsca dzieliły od siebie ułamki punktów.
Laureaci konkursu:
Klasy 5
1 miejsce - Mikołaj Świerczek 5b
2 miejsce - Kaja Igielska i Karol Mikrut 5b
Klasy 6
1 miejsce - Szymon Kędrek 6c
2 miejsce - Alan Cieśla 6c
3 miejsce - Michał Kras 6b
Klasy 7
1 miejsce - Jan Stukus 7b
2 miejsce - Eliza Pietruszka 7b
3 miejsce - Hanna Świędrych 7b
Klasy 8
1 miejsce - Filip Mularz 8c
2 miejsce - Dawid Biernacki i Michał Kamiński 8a
3 miejsce - Juliusz Wolnik 8c
Wszystkim uczestnikom dziękujemy, a laureatom gratulujemy wspaniałych wyników!
Zapraszamy laureatów na uroczyste rozdanie dyplomów i nagród w konkursach ekologicznych, które odbędzie się 24 kwietnia br. o godz. 9.00 w auli szkolnej.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!