Konsultacje nauczycieli 15 i 16 kwietnia
Konsultacje nauczycieli - godz. 16.00 do 17.00
15.04.2026 - środa
sala 53 - Magdalena Szafarz
sala 16 - Bożena Kobylińska – Byczek
sala 10 - Mariusz Maczuga
sala 20 - Aneta Sajdak-Such
sala 34 - Anna Bobula
sala 38 - Ewa Mroczka
sala 39 - Beata Cholewiak-Dublanin
sala 40 - Beata Banaś
sala 48 - Maria Nawrocka
sala 49 - Marta Górczyk
sala 51 - Ewa Smoszna
sala 52 - Edyta Gogola
sala 54 - Ewa Warchoł
sala 15 - Marta Gomuła
sala 37 - ks. Jerzy Przybyło
sala 66 - Monika Gniady
sala 56 - Piotr Nosal
sala 63 - Jolanta Terwicz
sala 65 - Dorota Nagacz
sala 55 - Bożena Dziadzio
sala 17 - Damian Ciborowski
sala 11 - Sławomir Rak
jadalnia - Barbara Drechny
gabinet psychologa - Magdalena Smagacka
gabinet dyrektora - Elżbieta Dubiel
Konsultacje nauczycieli - godz. 16.00 – 17.00
16.04.2026 - czwartek
sala 38 - Elżbieta Poliwka
sala 51 - Alina Konieczny
sala 52 - Robert Podkulski
sala 20 - Edyta Szczepanik-Halerz
sala 34 - Olga Szudy-Seredyńska
sala 37 - Zbigniew Bizoń
sala 40 - Elżbieta Niedźwiedź
sala 48 - Krzysztof Urbanek
sala 17 - Gabriela Kluszczyk
sala 15 - Ks. Łukasz Ślusarczyk
sala 56 - Edyta Olesińska
sala 53 - Anna Godos
sala 54 - Maria Chrząszcz
sala 55 - Leszek Znamirowski
sala 16 - Aleksandra Wypasek
sala 63 - Gabriela Dołęga
sala 49 - Maria Augustyn
sala 66 - Agnieszka Furmanek
sala 23 - Karolina Trybuś-Żychowska
salka 1 - Katarzyna Warchoł
jadalnia - Agnieszka Głowacka - Piekarz
gabinet pedagoga - Małgorzata Czernicka
gabinet logopedy - Agnieszka Rydarowicz - Szpak
gabinet wicedyrektora II p. nowe skrzydło - Ewa Wachel


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!