Nasi uczniowie laureatami Powiatowego Konkursu Ekologiczno-Chemicznego
15 maja br. w Zespole Szkól nr 3 odbyło się podsumowanie III Powiatowego Konkursu Ekologiczno-Chemicznego "Człowiek, chemia i środowisko" dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych z powiatu jasielskiego.
Nasi uczniowie zostali laureatami tego konkursu - Michał Selwesiuk zajął 1 miejsce, a Hubert Kajor 3 miejsce.
Serdecznie Wam gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!