Kolorowy Dzień Dziecka w SP2!
Dzisiaj w naszej szkole rządziły kolory! Klasy wystąpiły w wylosowanych wcześniej barwach, tworząc niesamowitą, tęczową atmosferę. Uczniowie nie mieli czasu na nudę. Czekała na nich masa genialnych atrakcji: Dyskoteka i pamiątkowe zdjęcia w fotobudce! Zacięte konkurencje sportowe i skoki na dmuchańcach! Koło fortuny z nagrodami oraz strefa artystyczna z kolorowaniem krasnoludków!Sił do zabawy dodawały pyszne gofry i chłodzące lody .Uśmiechy z twarzy dzieci nie schodziły ani na moment – i o to właśnie chodziło! Zobaczcie fotorelację z tego wyjątkowego dnia!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!