Gościnny występ naszych trzecioklasistów
Z wielką radością informujemy, że uczniowie klasy 3d wystąpili gościnnie w XXI Przeglądzie Recytatorskim "Wesołe wierszyki dla przedszkolaków", który odbył się 14 kwietnia w Generatorze Nauki pod hasłem "Człowiek - Zdrowie - Przyroda".
Nasi trzecioklasiści zaprezentowali barwne przedstawienie pt. "Królewna Maruda ". Spektakl zachwycił widzów urokiem, humorem i pięknymi strojami - choć Królewnie wciąż było ich mało!
Serdecznie gratulujemy naszym uczniom wspaniałego występu. To piękny dowód kontynuacji artystycznych pasji.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!