Podsumowanie konkursów powiatowych i szkolnych

7 czerwca 2019 r. odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów i nagród w konkursach powiatowych i szkolnych organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 2 w Jaśle oraz wręczenie nagród zdobytych w konkursach ogólnopolskich.

XX POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS III GIMNAZJUM

1 m . Kmiecik Martyna – Publiczne Gimnazjum w Cieklinie

         Gicala Roman i Pabisz Magdalena SP 2

2 m. Borkowska Maria SP2

3m. Midura Katarzyna , Marek Aleksandra, Wyderka Kamil – SP 2

Wyróżnienia:

Stec Aleksandra , Stopa Dawid, Maciejczyk Agnieszka –SP 2,

Bęben Julia – Gimnazjum w Święcanach

Gomuła Zuzanna , Strugała Sebastian , Madej Julia – SP 2

Królikowski Bartosz – ZSM 3 Jasło

Podziękowania:

Pani Ewa Warchoł, pani Maria Chrząszcz, pani Bernadeta Antas, pan Marcin Więcek, pan Wojciech Szajna.

 

XVIII POWIATOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY Z ELEMENTAMI POPRAWNOŚCI JĘZYKOWEJ

1m- Dawid Pszczoła

2m-Anna Rzepa

3m-Julia Nguyen Van

 

XX Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Czyste Środowisko- Czyste Powietrze a segregacja odpadów”

Laureaci:

1 miejsce: Kinga Hap - SP Nr2 Jasło

             Mikołaj Kapitan - Publiczna SP w Kołaczycach

             Jakub Wiączyk - Publiczna SP w Kołaczycach

             Klaudia Ząbik - SP Nr2 Jasło

             Marlena Nocek - Publiczne Gimnazjum w Brzyskach

 

2 miejsce : Magdalena Fila - SP Nr4 Jasło

               Wiktoria Gustek - SP w Brzyskach

               Natalia Hendzel - SP Nr1 Jasło

             Kinga Korecka - Publiczna SP w Kołaczycach

               Julia Nowak - Publiczne Gimnazjum w Brzyskach

               Magdalena Opałka - ZSM Nr3 SP Nr12 Jasło

               Katarzyna Sokołowska - ZSM Nr3 SP Nr12 Jasło

               Aleksandra Wilk - ZSM Nr3 SP Nr12 Jasło

               Natalia Zabawa - SP Nr2 Jasło

 

3 miejsce: Dagmara Dubiel - SP w Tarnowcu

                   Alicja Barzyk - SP w Trzcinicy

                   Aleksander Hycnar - SP Nr4 Jasło

Emilia Olszówka - Publiczna SP w Kołaczycach

                   Jowita Wojdyła - SP w Brzyskach

                   Aleksandra Zbylut - SP w Trzcinicy

 

Wyróżnienia:

4 miejsce:   Julia Baca SP - Nr2 Jasło

                   Aleksandra Bal - Zespół Szkół w Osieku Jasielskim

                   Zuzanna Bartuś - SP Nr4 Jasło

                   Karol Cichowski - Zespół Szkół w Zawadce Osieckiej

                   Kinga Furmanek - SP Nr2 Jasło

                   Szymon Jaśkowiak - SP w Brzyskach

                   Maksymilian Kiełtyka - ZSM Nr3 SP Nr12 Jasło

                   Iga Majcherczyk - SP Nr4 Jasło

                   Kinga Nowak - SP w Brzyskach

                 Julia Sysoł - SP Nr2 Jasło

                 Daria Toropiła - Zespół Szkół w Osieku Jasielskim

                Magdalena Węgrzyn - SP w Brzyskach

 

MIEJSKI KONKURS „ DA VINCI”

Klasy III gimnazjum:

Laureaci:

1 m. Bartosz Polak   III b

2 m. Julia Madej     III g

3 m. Zuzanna Gomuła III g

Wyróżnienia:

4 m. Natalia Zabawa III e i Krzysztof Majewski III h

5 m. Sebastian Strugała III g

Klasy VIII:

Laureaci:

1 m. Filip Pętlak VIII c

2 m. Joanna Szpak VIII c

3 m. Patryk Ząbik VIII c

Wyróżnienia:

1 m. Katarzyna Płaziak VIII d

5 m. Aleksandra Wątor VIII b

KLASY VII:

Laureaci:

1 m. Mateusz Gotfryd VII a

2 m. Julia Nguyen Van VII a I Anna Pastwa VII b

3 m. Mikołaj Bieńko VIIa

Wyróżnienia:

4 m. Krystian Augustyn VII a

5 m . Maja Bizoń VII a

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA Z MATEMATYKI – OLIMPUS :

I m. w kraju zajęli:

Gicala Roman III g, Marek Aleksandra III f, Sudyka Igor IV d,

III m. w kraju: Czrnecki Piotr III d,

V m. w kraju : Gomuła Zuzanna III g, Pabisz Magdalena III d, Nowosielski Szymon V a,

                         Maciejczyk Agnieszka III d,

VI m. w kraju: Hałucha Filip IV a,

VII m. w kraju: Wesecka Weronika VIII b,

IX m. w kraju: Kowalska Anna VIII d,

X m. w kraju: Borkowska Maria III g,

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY –ALFIK

Bardzo dobry wynik uzyskali uczniowie gimnazjum:

Czarnecki Piotr   - III d, Stopa Dawid – III d, Strugała Sebastian - III g,

Kotulak Patrycja - III g , Gicala Roman- III g, Wyderka Kamil – III d,

Pabisz Magdalena III d, Borkowska Maria- III g, Madej Julia- III g, Marek Aleksandra -III f

Bardzo dobry wynik uzyskali uczniowie szkoły podstawowej:

Sudyka Igor -IV b, Hałucha Filip IV a, Machowski Miłosz V a, Nowosielski Szymon V a

Podkulski Gabriel VI a, Pętlak Filip – VIII c.

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY – KANGUR

Wyróżnienia otrzymali: Bak Anna- , Drechny Paulina-   , Waśko Gabriela-   ,Pabisz Magdalena-V d, Gomuła Zuzanna- III g, Marek Aleksandra- III f, Madej Julia-III g, Wyderka Kamil- III d, Gicala Roman- III g, Augustyn Krystian- VII a, Pabisz Dominika-   , Świątek Anna-VIII b, Sudyka Igor- IV d, Faber Emilia-   , Pabisz Maciej- IV d, Kluszczyk Emilia- IV d, Macieik Maria- , Motyka Jakub, Machowski Miłosz- Va

Bardzo dobre wyniki uzyskali: Hałucha Filip IV a, Nowosielski Szymon- Va,

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS FIZYCZNY - PANDA

Laureatami zostali:

Magdalena Pabisz III d -   3 m. w kraju

Sebastian Strugała III g   - 5 m. w kraju

Roman Gicala III g - 5 m. w kraju.

Filip Pętlak VIII c – 4 m. w kraju

Wyróżnienia otrzymali :

Zuzanna Gomuła III g - 7 m. w kraju i Krzysztof Majewski III h - 7 m. w kraju

 

GEOGRAFIA

OGÓLNOPOLSKI KONKURS GEOGRAFICZNY- PANDA

Wyróżnienia:

  1. Szymon Nowosielski   V a - 7 m. w kraju
  2. Gabriela Waśko   V d         - 7 m. w kraju
  3. Dawid Juryś   V a               - 9 m. w kraju

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY- GALILEO

Klasa IV : tytuł laureata, 5 m. – Maria Macieik IVa        wyróżnienie :13m.- Filip Hałucha IV a

Klasa V, laureaci: 8m. – Gabriela Waśko Vd

9m. – Szymon Nowosielski Va

9m. – Marek Jaracz Va

10m. – Aleksander Piekarz Vd

Wyróżnieni:

11m. – Emilia Litka Vb

11m. – Miłosz Machowski Va

11m. – Aleksander Nagacz Va

13m. – Adam Kozubal Va

14m. – Aleksandra Woźniak Va

 

SZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY DLA KLAS SZÓSTYCH „ Z PRZYRODĄ NA – TY ”

  • 1 m. – laureat : Pabisz Dominika VI b

                           Spisak Lena VI b

  • 2 m. – laureat : Jeremi Dybaś VI a
  • 3 m. – laureat : Opałka Anna VI b
  • 4 m. – wyróżnienie : Furmanek Karolina VI a
  • 5 m. – wyróżnienie : Pętlak Zuzanna VI a

 

SZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZY DLA KLAS CZWARTYCH – „TAJEMNICE PRZYRODY”

  • 1 m. – laureat: Macieik Maria IV a
  • 2 m. – laureat: Hałucha Filip IV a
  • 3 m. – laureat: Sudyka Igor IV b
  • 4 m. – laureat: Motyka Jakub IV b
  • 5 m. – laureat: Pabisz Maciej IV b
  • 6 m. – wyróżnienie: Knapik Julia IV b
  • 7 m. – wyróżnienie: Brożyna Michał IV b
  • 8 m. – wyróżnienie: Surmacz Julia IV b
  • 9 m. – wyróżnienie: Wyżkiewicz Michał IV b
  • 10 m. – wyróżnienie: Chmiel Gloria IV a
  • 11 m. – wyróżnienie: Michalski Aleksander IV b
  • 12 m. – wyróżnienie: Leśniak Emilia IV b
  • 13 m. – wyróżnienie Kuznecka Aleksandra IV b

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY ALFIK

Klasy III gimnazjum     1m. w kraju- Roman Gicala

Bardzo dobre wyniki uzyskali:

Tomasz Nowosielski, Sebastian Strugała IIIg, Katarzyna Midura IIIf, Klaudia Ząbik IIIb, Anna Pawluś IIId, Wiktoria Gąsiorowska IIIh, Aleksandra Prokop IIIe, Maria Borkowska IIIg, Joanna Bernacka IIIg, Aleksandra Świstak IIId, Weronika Biały IIIc, Zuzanna Konik IIIg, Zuzanna Banach-Dziura IIIc, Magdalena Pabisz IIId, Julia Tomaszewska IIIg, Karolina Głowacka IIId, Oliwia Majewska IIIg, Alicja Jarosz IIIe, Wiktoria Sikorska IIIe, Natalia Zabawa IIIe, Julia Madej IIIg, Patrycja Kotulak IIIg, Aleksandra Borkowska IIIg, Aleksandra Borda-Sieczkowska IIId, Dagmara Zając IIId, Bartosz Polak IIIb, Zuzanna Koszelnik IIId, Dawid Pszczoła IIIb, Aleksandra Stec IIId.

Szkoła podstawowa kl VIII :

Za bardzo dobre wyniki: Kinga Hap   , Szymon Bracik VIIIc , Martyna Dziadzio VIIIc,Karolina Wojdyła VIIId, Joanna Szpak VIIIc,

       Klasa VII: Julia Momot VIIb, Anna Pastwa VIIb , Jagoda Rak VIIa, Julia Nguyen Van VIIa, Patrycja Władyka VIIb,

Klasa VI: Lena Spisak

Klasy V: Anna Bąk, Szymon Nowosielski

Klasy IV: Filip Hałucha, Maria Macieik, Emilia Leśniak

 

XV OGÓLNOPOLSKI KONKURS POLONISTYCZNY „Z POPRAWNĄ POLSZCZYZNĄ NA CO DZIEŃ”

Tytuł finalistki- Martyna Dziadzio

 

IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKO – PLASTYCZNY „PIÓREM I PĘDZLEM”

Wyróżnienie – Szymon Bizon

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - PANDA – 2019 r

Laureatami konkursu zostali:

Klasy III gimnazjum:

  1. Świstak Aleksandra III d-   grawerowany dyplom laureata i nagroda książkowa,
  2. Pawluś Anna III d -             dyplom laureata i nagroda książkowa,
  3. Opałka Jessica III e -           dyplom laureata i nagroda książkowa,
  4. Rak Mikołaj III b -               dyplom laureata i nagroda książkowa,

 

WYRÓŻNIENIA:

  1. Głowacka Karolina III d – 8 m. w kraju
  2. Stojek Wiktor III e           - 8 m. w kraju
  3. Marek Aleksandra   III f   - 8 m. w kraju
  4. Polak Bartosz - III b         - 9 m. w kraju.

 

Klasy VII

  1. Hombesch Olga VII a-       dyplom laureata i nagroda książkowa,

WYRÓŻNIENIA:

  1. Nguyen Van Julia VII a   - 7 m. w kraju
  2. Rak Jagoda VII a           - 9 m. w kraju
  3. Jarosz Arkadiusz VII a   - 10 m. w kraju.

KLASY IV

  1. Sudyka Igor IV b         - 7m. w kraju.

 

ENGLISH PASS – PORT   5.04.2019

I m. - Stojek Wiktor III e  

III m. Pawluś Anna III d i Anna Świstak   III

V m. Zuzanna Gomuła III g

VI m. Bartosz Polak III b

VIII m. Weronika Mazur III e

IX m. -   Rak Mikołaj III b i Aleksandra Prokop III

 

THE BIG CHALLENGE

I m. w szkole, IV m. w rejonie – Szymon Bracik VIII b

I m. w szkole- Szymon Nowosielski V a i Julia Nguyen Van VII a

 

VIII POWIATOWY KONKURS WIEDZY O KULTURZE KRAJÓW ANGLOJĘZYCZNYCH

’’ Culture Quiz ’’ 2019 New Zeland

I miejsce w powiecie- Anna Bąk

 

SZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNO-JĘZYKOWY PRO-ECO

Laureaci:

Anna Kowalska – 8c         Weronika Formanek – 8b   Anna Świątek – 8b

Arkadiusz Jarosz – 7a     Jessica Opałka – 3e   Aleksandra Marek – 3f

Wiktor Stojek – 3e     Aleksandra Świstak – 3d

Wyróżnieni:

Joanna Szpak – 8c       Olga Hombesch – 7a   Katarzyna Midura – 3f

Julia Sysoł – 3e     Natalia Zabawa – 3e Patrycja Niziołek – 3e

Kamil Wyderka – 3d

 

JĘZYK NIEMIECKI: Konkurs plastyczno – językowy z j. niemieckiego Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna”:

I m. – Patrycja Bania   VIII d

II m. – Filip Pętlak     VIII c

III m.- Weronika Chomiszczak   VIII c

 

Podziękowanie za trzyletnią pracę w Szkolnym Samorządzie Uczniowskim należą się: Julii Tomaszewskiej III g, Oli Świstak III d, Oli Bordo – Sieczkowskiej III d, Karolinie Głowackiej III d, Patrycji Rak III d , Dagmarze Zając III d, Annie Pawluś III d i Oliwii Solarz III c.

Podziękowanie za zaangażowanie i udział w organizacji XXVIII Podkarpackiej Wystawie Psów Rasowych otrzymuje Karolina Sanocka III b.

Podziękowanie za całoroczny udział w zbiórce zużytych baterii dla: Michała Tutro VIb, Krzysztofa Bąka IIIa oraz Rafała Zbiegienia IIIg