Logo SP2 w Jaśle

Rozpoczęcie roku szkolnego przez uczniów klas pierwszych

Ocena 0/5

2 września był wielkim dniem dla pierwszoklasistów, którzy po raz pierwszy zasiedli w
szkolnych ławkach. Uczniowie klas drugich powitali młodszych kolegów w murach naszej
placówki. Zapewnili, że w każdej chwili będą służyć im pomocą i wsparciem, a szkoła jest
wspaniała oraz, co ważne, bezpieczna dla każdego. Słowa powitania do uczniów i ich
rodziców skierowała Pani Dyrektor.
Nowi uczniowie spotkali się również ze swoimi wychowawcami, którzy z radością i
entuzjazmem powitali swoich podopiecznych.
Tegoroczną przygodę z nauką i zabawą rozpoczynamy, jak zawsze, w miłej i przyjaznej
atmosferze.
Życzymy wszystkim pięknego i pełnego odkryć roku szkolnego!

Galeria zdjęć

DSC06522 DSC06524 Messenger_creation_1cacb2e8-622e-465a-98c4-9ed4ba8da852 Messenger_creation_6946f30c-44fa-4b14-a80c-06ef13df781d Messenger_creation_a07f068d-bce0-4705-b3fa-92d3d4745edf DSC06515 DSC06516 DSC06519 DSC06521 DSC06523
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności