Logo SP2 w Jaśle

 Finał akcji „Aniołkowe Granie”

Ocena 0/5

   W dniu 13 lutego 2024 r. uczniowie klasy I c jako przedstawiciele Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaśle brali udział w koncercie charytatywnym „Aniołkowe Granie”, który odbył się   w Jasielskim Domu Kultury, a zorganizowany został na rzecz dzieci z Państwowego Domu Dziecka w Kołaczycach. Uczniowie naszej szkoły z zaangażowaniem przyłączyli się do aniołkowego grania przynosząc dla dzieci między innymi gry, zabawki czy bony upominkowe.  Pierwszoklasiści obecni na koncercie obejrzeli pełen magii montaż słowno-muzyczny, który przeniósł wszystkich do świata dobrych aniołów. Poznali historię aniołka, który był bardzo smutny, nie radził sobie  z codziennymi problemami, czuł się bardzo osamotniony i bezradny. Mała dziewczynka, która miała chore serduszko pomogła aniołkowi uwierzyć w siebie i pokazała wszystkim, że warto  i trzeba pomagać innym. 
 Nakończenie koncertu szkoła otrzymała na pamiątkę „Anioła Dobroci”.
 Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom z naszej szkoły za wsparcie tej pięknej akcji i cieszymy się, że dobre anioły są wśród nas.

Galeria zdjęć

image000000009 image000000010 image000000011 image000000008
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności