Logo SP2 w Jaśle

Wystawa o Ignacym Łukasiewiczu

Ocena 0/5
Rok 2022 został ogłoszony Rokiem Ignacego Łukasiewicza. W związku z tym uczniowie klasy 8d, w tym uczestnicy tegorocznej Jasielskiej Ligi Naukowej z Lotosem, samodzielnie przygotowali osiem plakatów, których celem było przybliżenie uczniom naszej szkoły postaci Łukasiewicza oraz jego działalności.
Każdy uczeń mógł przeczytać krótki życiorys polskiego filantropa, przyjrzeć się zdjęciom Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego w Bóbrce oraz rzucić okiem na własnoręcznie zilustrowaną listę nagród, które otrzymał Łukasiewicz.  Ponadto dzięki wystawie można było dowiedzieć się, gdzie współcześnie używana jest ropa naftowa


Plakaty zostały umieszczone w holu szkoły i stały się jednym ze źródeł informacji o sławnym farmaceucie. 

Galeria zdjęć

Wystawa o Ignacym Łukasiewiczu 7 Wystawa o Ignacym Łukasiewiczu 6 Wystawa o Ignacym Łukasiewiczu 5 Wystawa o Ignacym Łukasiewiczu 4 Wystawa o Ignacym Łukasiewiczu 3 Wystawa o Ignacym Łukasiewiczu 2 Wystawa o Ignacym Łukasiewiczu 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności