Logo SP2 w Jaśle

Wielki sukces naszych uczniów w kampanii "Zachowaj trzeźwy umysł"

Ocena 0/5

Michał Kras (kl. 6b), Miłosz Majewski (kl. 8c), Miłosz Pankiewicz (kl. 6a) i Weronika Pastwa (kl. 7d) zostali nagrodzeni w ogólnopolskiej kampanii profilaktyki uzależnień „Zachowaj trzeźwy umysł”. Szczególne gratulacje dla Michała Krasa, który zdobył nagrodę główną – rower! Finał kampanii odbył się 4 grudnia 2025 r. w Urzędzie Miasta Jasła. Gratulujemy wszystkim wyróżnionym!   
„Zachowaj Trzeźwy Umysł” to program profilaktyczny skierowany do dzieci i młodzieży (uczniów szkół podstawowych), rodziców oraz nauczycieli. Jego głównym celem jest wzmacnianie konstruktywnych postaw zdrowego stylu życia oraz atrakcyjnych dla dzieci i młodzieży aktywności prospołecznych jako alternatywy wobec wielu zachowań ryzykownych, w tym picia alkoholu, zażywania narkotyków, stosowania przemocy oraz uzależnień behawioralnych. 25. edycja kampanii została zorganizowana pod hasłem „Prawda o alkoholu”.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności Wielki sukces naszych uczniów w kampanii "Zachowaj trzeźwy umysł" 8 Galeria aktualności Wielki sukces naszych uczniów w kampanii "Zachowaj trzeźwy umysł" 7 Galeria aktualności Wielki sukces naszych uczniów w kampanii "Zachowaj trzeźwy umysł" 6 Galeria aktualności Wielki sukces naszych uczniów w kampanii "Zachowaj trzeźwy umysł" 5 Galeria aktualności Wielki sukces naszych uczniów w kampanii "Zachowaj trzeźwy umysł" 4 Galeria aktualności Wielki sukces naszych uczniów w kampanii "Zachowaj trzeźwy umysł" 3 Galeria aktualności Wielki sukces naszych uczniów w kampanii "Zachowaj trzeźwy umysł" 2 Galeria aktualności Wielki sukces naszych uczniów w kampanii "Zachowaj trzeźwy umysł" 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności