Logo SP2 w Jaśle

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 przez uczniów klas 3

Ocena 0/5

     23 czerwca 2023r. odbyło się zakończenie roku szkolnego klas trzecich. W uroczystości udział wzięli: dyrekcja szkoły, przewodnicząca Rady Rodziców , nauczyciele oraz licznie zgromadzeni rodzice. Na wstępie głos zabrała pani Dyrektor Jolanta Myśliwiec podsumowując mijający rok szkolny. Następnie rozpoczęła się część artystyczna, podczas której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalno-instrumentalne, recytatorskie oraz akrobatyczne. Wszystkim trzecioklasistom pogratulowała i podziękowała za występ pani Wicedyrektor Elżbieta Dubiel.

    Na zakończenie pierwszego etapu edukacji , każdy uczeń otrzymał książkę wręczoną przez panie Dyrektorki. Dalsza część uroczystości przebiegała w salach lekcyjnych, w których uczniowie otrzymali świadectwa i pożegnali się ze swoimi wychowawcami.

Wszystkim życzymy wspaniałych, pełnych przygód i bezpiecznych wakacji !

Galeria zdjęć

DSC05986 DSC05984 DSC05982 DSC05979 DSC05976 DSC05971 DSC05970 DSC05963 DSC05962 DSC05960 DSC05957 DSC05952 DSC05951 DSC05950 DSC05932 DSC05931 DSC05926 DSC05922 DSC05919 DSC05918
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności