Logo SP2 w Jaśle

Sukcesy plastyczne uczniów SP2

Ocena 0/5

Konkurs plastyczny "Wiosenny spacer po Jaśle", organizowany przez Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Jaśle oraz Muzeum Regionalne w Jaśle został rozstrzygnięty. Polegał on na wykonaniu pracy plastycznej przedstawiającej najciekawsze miejsca w naszym mieście warte obejrzenia wiosną.
Miło nam powiadomić, że główną nagrodę w kategorii klas I - III zdobyła Anna Wawszczak z klasy IIC, a miejsce drugie Patrycja Grasela z klasy II C. Pozostali uczniowie, którzy brali udział w konkursie otrzymali słodką niespodziankę. Gratulujemy uczniom z koła plastycznego pod opieką p. Renaty Pankiewicz i czekamy na dalsze sukcesy!

PraceNagrodzeni

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności