Logo SP2 w Jaśle

Sukces naszych siatkarzy

Ocena 0/5

30 maja 2022r. odbyła się ostatnia kolejka Jasielskiej Ligi Piłki Siatkowej Chłopców,  w której brało udział 6 szkól z miasta Jasła. Organizatorem dzisiejszych zmagań była Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaśle. Reprezentacja naszych siatkarzy spisała się znakomicie, zajmując bardzo dobre 2 miejsce. W decydującym meczu  nasza drużyna po emocjonującym i stojącym na wysokim poziomie meczu pokonała zespół ze Szkoły Podstawowej nr 4  2:0. W dowód uznania chłopcy otrzymali z rąk pani burmistrz Elwiry Musiałowicz -Czech okazały puchar, srebrne medale oraz pamiątkowe koszulki. Trofeum zostało przekazane na ręce pani dyrektor Jolanty Myśliwiec i wzbogaci naszą szkolną gablotę z pucharami.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Filip Czechowicz, Marcel Dzieliński, Wiktor Hendzel, Piotr Lechowski, Wiktor Mamroł, Krystian Pawłowski, Oliwier Pezda, Hubert Rak, Bartosz Woliński i Michał Myśliwiec. Trenerem siatkarzy jest Robert Podkulski.

Naszym siatkarzom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dryżyna SP2

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności