Logo SP2 w Jaśle

Spotkanie profilaktyczne „Dobry temat”

Ocena 0/5

Dnia 03.02.2023r. trójka uczniów z kl 7b wraz z pedagogiem szkolnym uczestniczyła w spotkaniu profilaktycznym zorganizowanym przez Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Jaśle.

Prowadzącym zajęcia był Jan Mela – podróżnik, działacz społeczny oraz Piotr Szwendrowski z Fundacji „Wypłyń na Głębię”.

W ramach programu profilaktycznego „Dobry temat” zgromadzeni uczniowie i dorośli dowiedzieli się jak ważna jest praca nad sobą, pokonywanie barier, trudności oraz rozwijanie swoich pasji i zainteresowań mimo istniejących przeszkód a akceptacja samego siebie prowadzi do optymistycznego patrzenia w przyszłość.

Galeria zdjęć

20230203_115728 20230203_113403 20230203_1240112
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności