Logo SP2 w Jaśle

"Pola Nadziei"

Ocena 0/5

W październiku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji charytatywnej na rzecz Fundacji Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci.

Ogólnopolska akcja „Pola Nadziei” ma na celu szerzenie idei opieki hospicyjnej. Każdego roku jesienią sadzone są cebulki żonkili/narcyzów przez uczniów szkół i przedszkoli, pracowników firm, oraz osoby indywidualne z województwa podkarpackiego. Wiosną kwiaty są ścinane i rozdawane w zamian za wolny datek na rzecz działalności Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

Uczniowie klas: 3c, 4b, 4c, 5b, 8a i 8b włączając się w tę piękną inicjatywę, posadzili w obrębie szkoły sadzonki żonkili. Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami sprawimy, że wiosną nasz ogródek i całe województwo podkarpackie zakwitną na żółto.

Galeria zdjęć

"Pola Nadziei" 15 "Pola Nadziei" 14 "Pola Nadziei" 13 "Pola Nadziei" 12 "Pola Nadziei" 11 "Pola Nadziei" 10 "Pola Nadziei" 9 "Pola Nadziei" 8 "Pola Nadziei" 7 "Pola Nadziei" 6 "Pola Nadziei" 5 "Pola Nadziei" 4 "Pola Nadziei" 3 "Pola Nadziei" 2 "Pola Nadziei" 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności