Logo SP2 w Jaśle

Nasze uczennice najlepsze z chemii w województwie podkarpackim

Ocena 0/5

20 maja br. w Akademii Tarnowskiej odbyła się uroczysta gala podsumowująca  piątą edycję Tarnowskiego Konkursu Chemicznego.
Uczennice klasy 8B - Gabriela Gustek, Małgorzata Ziaja, Weronika Zyzak i Natalia Żmijewska wzięły udział w tym konkursie docierając do etapu finałowego, w którym oprócz zadań obliczeniowych zmierzyły się z częścią laboratoryjną.  Osiągnęły tym samym tytuł co najmniej finalisty konkursu, a podczas gali finałowej ogłoszono ostateczne wyniki.
Ogromnie miło nam poinformować, że nasze uczennice zajęły najwyższe miejsca na podium:

Laureaci i finaliści z województwa podkarpackiego:
Laureaci:
I miejsce - Ziaja Małgorzata
II miejsce - Gustek Gabriela

Weronika ZyzakNatalia Żmijewska uzyskały tytuł finalisty konkursu.

Serdecznie gratulujemy dziewczynom ogromnego sukcesu, życzymy Wam kolejnych! Dziękujemy również Rodzicom za ogromne wsparcie naszych uczennic w ich konkursowych zmaganiach.

Informacje o konkursie, zdjęcia z gali finałowej - strona Akademii Tarnowskiej - link.

Laureatki z organizatorem

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności