W związku ze szkoleniem Rady Pedagogicznej w dniu 12 marca 2025 (środa) zajęcia będą odbywać się według harmonogramu: Świetlica szkolna pracuje do godz. 15.30.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!