Logo SP2 w Jaśle

"Lajkuję, nie hejtuję" - sukcesy w konkursie plastycznym

Ocena 0/5

W dniu 15 kwietnia  w siedzibie Powiatowej Komendy Policji w Jaśle odbyło się  wręczenie nagród laureatom  V Konkursu plastycznego "Lajkuję, nie hejtuję".
Miło nam poinformować, iż dwie nasze uczennice z klasy 5b znalazły się w gronie nagrodzonych. Są to:  Karolina Leja, która zajęła III miejsce  oraz  Aleksandra Rybczak, która zdobyła wyróżnienie.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 

 

Galeria zdjęć

Galeria aktualności "Lajkuję, nie hejtuję" - sukcesy w konkursie plastycznym 6 Galeria aktualności "Lajkuję, nie hejtuję" - sukcesy w konkursie plastycznym 5 Galeria aktualności "Lajkuję, nie hejtuję" - sukcesy w konkursie plastycznym 4 Galeria aktualności "Lajkuję, nie hejtuję" - sukcesy w konkursie plastycznym 3 Galeria aktualności "Lajkuję, nie hejtuję" - sukcesy w konkursie plastycznym 2 Galeria aktualności "Lajkuję, nie hejtuję" - sukcesy w konkursie plastycznym 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności