Logo SP2 w Jaśle

Koncert Szkoły Muzycznej Yamaha

Ocena 0/5

W ubiegły czwartek nasi uczniowie wzięli udział w koncercie pełnym muzyki, światła i efektów pirotechnicznych. Nauczyciele ze Szkoły Muzycznej Yamaha zaprezentowali rożne instrumenty: począwszy od gitary klasycznej, poprzez gitarę elektryczna i basową, fortepian, keyboard, a skończywszy na perkusji. Niektórzy uczniowie mogli spróbować swych sił, grając na niektórych instrumentach. Najprzyjemniejszą częścią koncertu było wspólne odśpiewanie znanych hitów. Bawiliśmy się znakomicie!

Zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności