Logo SP2 w Jaśle

I my pomagamy

Ocena 0/5

I my pomagamy!

W dniach 19 i 20 września na ulicach naszego miasta można było spotkać wolontariuszy, działających z ramienia Polskiego Czerwonego Krzyża. Tym razem zbiórka dotyczyła pomocy osobom poszkodowanym w powodzi na południowym zachodzie polski. 

W akcji wzięli udział także uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaśle, którzy kwestowali na rzecz potrzebujących. 

Na terenie naszej szkoły zbiórka potrwa do środy (25 września). 

Wszystkim darczyńcom dziękujemy za ogromne serca i słowa uznania, skierowane w stronę wolontariuszy. 

Zachęcamy do włączenia się w kolejne akcje PCK.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności