Logo SP2 w Jaśle

Finał konkursu „Szczęśliwe dzieciństwo”

Ocena 0/5

19 listopada 2025 r. nasze uczennice Katarzyna Kaleta z kl. 1b oraz Helena Gąsiorowska z kl. 3a zostały laureatkami miejskiego konkursu plastycznego pod hasłem "Szczęśliwe dzieciństwo" organizowanego przez Urząd Miasta Jasła w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej Dzieciństwo bez Przemocy. 
Gratulujemy! Prace dziewczynek zostały opublikowane w miejskim kalendarzu na rok 2026, który będzie przesłany do Rzecznika Praw Dziecka.
Najmłodsi uczniowie, którzy zaangażowali się w to przedsięwzięcie i złożyli swoje prace plastyczne otrzymali również nagrody.
Koordynatorem działań edukacyjno- informacyjnych oraz konkursu plastycznego była pedagog Małgorzata Czernicka.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności Finał konkursu „Szczęśliwe dzieciństwo” 12 Galeria aktualności Finał konkursu „Szczęśliwe dzieciństwo” 11 Galeria aktualności Finał konkursu „Szczęśliwe dzieciństwo” 10 Galeria aktualności Finał konkursu „Szczęśliwe dzieciństwo” 9 Galeria aktualności Finał konkursu „Szczęśliwe dzieciństwo” 8 Galeria aktualności Finał konkursu „Szczęśliwe dzieciństwo” 7 Galeria aktualności Finał konkursu „Szczęśliwe dzieciństwo” 6 Galeria aktualności Finał konkursu „Szczęśliwe dzieciństwo” 5 Galeria aktualności Finał konkursu „Szczęśliwe dzieciństwo” 4 Galeria aktualności Finał konkursu „Szczęśliwe dzieciństwo” 3 Galeria aktualności Finał konkursu „Szczęśliwe dzieciństwo” 2 Galeria aktualności Finał konkursu „Szczęśliwe dzieciństwo” 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności