Logo SP2 w Jaśle

„Czyste powietrze – wspólna sprawa”

Ocena 0/5

15 stycznia 2025 r. w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Ożennej uroczyście wręczono nagrody laureatom dwóch konkursów ekologicznych – plastycznego i literackiego - organizowanych przez pod koniec 2024 r. przez Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle.

Wśród 37 wierszy nadesłanych na konkurs znalazły się trzy utwory uczniów naszej szkoły, które doceniono i nagrodzono.

W kategorii wiekowej kl. V - VIII 

II miejsce zajęła  Maja Przewoźnik z klasy V b

wyróżnieni zostali:

Lena Żarnowska –     V b

Kacper Niedźwiedź – VI b

Nagrody ufundowane przez Powiat Jasielski wręczyli m. in. Tadeusz Gorgosz - wicestarosta jasielski oraz Grażyna Leńczuk – dyrektor  MDK w Jaśle.

Serdecznie gratulujemy!

Galeria zdjęć

Galeria aktualności „Czyste powietrze – wspólna sprawa” 2 Galeria aktualności „Czyste powietrze – wspólna sprawa” 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności