Logo SP2 w Jaśle

Bawimy się poezją

Ocena 0/5

5 maja 2026 r. uczniowie klasy 3a uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych w Miejskiej Bibliotece Publicznej pt. „Bawimy się poezją Jana Brzechwy”.
Podczas spotkania dzieci miały okazję przypomnieć sobie znane i lubiane wiersze poety, a także wziąć udział w różnorodnych zabawach i aktywnościach związanych z jego twórczością.
Zajęcia przebiegały w radosnej atmosferze i sprzyjały rozwijaniu wyobraźni oraz zainteresowań czytelniczych uczniów. Dziękujemy pracownikom biblioteki za ciekawe i inspirujące spotkanie.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności Bawimy się poezją  8 Galeria aktualności Bawimy się poezją  7 Galeria aktualności Bawimy się poezją  6 Galeria aktualności Bawimy się poezją  5 Galeria aktualności Bawimy się poezją  4 Galeria aktualności Bawimy się poezją  3 Galeria aktualności Bawimy się poezją  2 Galeria aktualności Bawimy się poezją  1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności