Logo SP2 w Jaśle

"Lajkuję - nie hejtuję" - sukces naszych uczennic w konkursie plastycznym

Ocena 0/5

Uczniowie naszej szkoły odnieśli kolejny sukces - tym razem w II edycji Konkursu Plastycznego ,, Lajkuję – nie hejtuję ‘’ organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Jaśle, Młodzieżowy Dom Kultury oraz Komendę Powiatową Policji w Jaśle.

W kategorii klas IV – V szkół podstawowych wyróżnione zostały Gabriela Gustek oraz Natalia Żmijewska.

W drugiej kategorii wiekowej – uczniowie klas VII – VIII zaszczytne II miejsce zajęła Lena Firak.

Gratulujemy!

Laureatki

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności