Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle


Idź do treści

Konkursy przedmiotowe


LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
ORGANIZOWANYCH PRZEZ KURATORIUM OŚWIATY W RZESZOWIE



ROK SZKOLNY 2017/2018

Marcin Nawrocki
Laureat Konkursu Historycznego "Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego" - opiekun mgr Leszek Znamirowski
Laureat Przedmiotowego Konkursu z Historii - opiekun mgr Leszek Znamirowski
Kinga Hap
Laureatka Przedmiotowego Konkursu z Języka Polskiego - opiekun mgr Ewa Mroczka
Julia Nguyen Van
Finalistka Przedmiotowego Konkursu z Przyrody - opiekun mgr Marta Frydrych



ROK SZKOLNY 2016/2017


Marcin Nawrocki
Laureat Konkursu Historycznego "Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego" - opiekun mgr Jacek Nawrocki
Finalista Przedmiotowego Konkursu z Języka Polskiego - opiekun mgr Ewa Mroczka
Martyna Wójtowicz
Finalistka Przedmiotowego Konkursu z Języka Polskiego - opiekun mgr Ewa Mroczka
Finalistka Przedmiotowego Konkursu z Przyrody - opiekun mgr Edyta Gogola
Maria Adamska
Finalistka Przedmiotowego Konkursu z Języka Polskiego - opiekun mgr Ewa Mroczka
Weronika Wesecka
Finalistka Przedmiotowego Konkursu z Języka Polskiego - opiekun mgr Ewa Mroczka
Patryk Ząbik
Finalista Przedmiotowego Konkursu z Matematyki - opiekun mgr Ewa Wachel



ROK SZKOLNY 2015/2016

Magdalena Pabisz
Laureatka Konkursu z Języka Polskiego - opiekun mgr Teresa Dranka
Laureatka Konkursu z Przyrody - opiekun mgr Edyta Gogola
Laureatka Konkursu z Matematyki - opiekun mgr Ewa Wachel
Kinga Furmanek
Finalistka Konkursu z Języka Polskiego - opiekun mgr Bożena Dziadzio
Marcin Nawrocki
Laureat Konkursu Wojewódzkiego z Historii ,,Dzieje oręża polskiego" - opiekun mgr Jacek Nawrocki
Weronika Klimek
Laureatka Konkursu z Przyrody - opiekun mgr Edyta Gogola
Jakub Zborowski
Finalista Konkursu z Matematyki - opiekun mgr Agnieszka Furmanek


ROK SZKOLNY 2014/2015

Wiktoria Rączka
Laureatka Konkursu z Języka Polskiego - opiekun mgr Teresa Dranka
Justyna Knapik
Laureatka Konkursu z Języka Polskiego - opiekun mgr Teresa Dranka
Victoria Więcek
Finalistka Konkursu Języka Angielskiego - opiekun mgr Barbara Drechny
Błażej Dziadzio
Laureat Konkursu Wojewódzkiego z Historii ,,Dzieje oręża polskiego" - opiekun mgr Jacek Nawrocki
Finalista Konkursu z Historii - opiekun mgr Jacek Nawrocki
Konrad Smagacki
Laureat Konkursu Wojewódzkiego z Historii ,,Dzieje oręża polskiego" - opiekun mgr Jacek Nawrocki
Jakub Kalisz
Laureat Konkursu z Przyrody - opiekun mgr Marta Frydrych
Finalista Konkursu z Matematyki - opiekun mgr Anna Kita
Adrian Rachowicz
Finalista Konkursu z Matematyki - opiekun mgr Agnieszka Furmanek
Kamil Kras
Laureat Konkursu z Przyrody - opiekun mgr Marta Frydrych


ROK SZKOLNY 2013/2014

Radosław Chudy
Laureat Konkursu z Języka Angielskiego - opiekun Ewa Armatys
Paweł Nawrocki
Finalista Konkursu z Historii - opiekun mgr Jacek Nawrocki
Marek Patrzałek
Laureat Konkursu z Matematyki - opiekun mgr Grażyna Stawarz
Aleksandra Nowosielska
Finalistka Konkursu z Matematyki - opiekun mgr Anna Kita


ROK SZKOLNY 2012/2013

Maja Rusek
Laureatka Konkursu z Języka Polskiego - opiekun mgr Teresa Dranka
Olga Błażowska
Laureatka Konkursu z Matematyki - opiekun mgr Agnieszka Furmanek
Michał Forystek
Finalista Konkursu z Przyrody - opiekun mgr Marta Frydrych


ROK SZKOLNY 2011/2012

Anna Kalisz
Laureatka Konkursu z Języka Polskiego - opiekun mgr Bożena Dziadzio
Finalistka Konkursu z Matematyki - opiekun mgr Grażyna Stawarz
Patrycja Waśko
Finalistka Konkursu z Języka Angielskiego - opiekun mgr Ewa Armatys
Konrad Pawlik
Finalista Konkursu z Matematyki - opiekun mgr Ewa Wachel


ROK SZKOLNY 2010/2011

Maja Owińska
Laureatka Konkursu z Języka Polskiego - opiekun mgr Teresa Dranka
Jakub Fila
Finalista Konkursu z Języka Polskiego - opiekun mgr Teresa Dranka
Anna Kalisz
Finalistka Konkursu z Języka Polskiego - opiekun Bożena Dziadzio
Kacper Sondej
Finalista Konkursu z Historii - opiekun mgr Bożena Dunaj
Karol Szudy
Laureat Konkursu Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego - opiekun mgr Jacek Nawrocki
Ewelina Mastej
Finalistka Konkursu z Języka Angielskiego - opiekun mgr Ewa Armatys
Agnieszka Ziara
Laureatka Konkursu Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego - opiekun mgr Jacek Nawrocki
Laureatka Konkursu z Matematyki - opiekun mgr Anna Kita


ROK SZKOLNY 2009/2010

Ludwik Gadzała
Laureat Konkursu Humanistycznego - opiekun mgr Bożena Dziadzio
Finalista Konkursu Języka Angielskiego - opiekun mgr Ewa Armatys
Laureat Konkursu Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego - opiekun mgr Jacek Nawrocki
Piotr Furtek
Finalista Konkursu Języka Angielskiego - opiekun mgr Ewa Armatys
Agnieszka Ziara
Finalistka Konkursu Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego - opiekun mgr Jacek Nawrocki
Dominika Wachel
Finalistka Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego - opiekun mgr Ewa Wachel


ROK SZKOLNY 2008/2009

Diana Nguyen Van
Laureatka Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego - opiekun mgr Anna Kita
Ludwik Gadzała
Laureat Konkursu Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego - opiekun mgr Jacek Nawrocki


ROK SZKOLNY 2007/2008

Aleksander Gotfryd
Laureat Konkursu Języka Angielskiego - opiekun mgr Ewa Armatys
Finalista Konkursu Humanistycznego - opiekun mgr Bożena Dziadzio
Paulina Samborska
Laureatka Konkursu Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego - opiekun mgr Jacek Nawrocki
Krzysztof Maziarz
Laureat Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego - opiekun mgr Ewa Wachel


ROK SZKOLNY 2006/2007

Anna Libuszowska
Laureatka Konkursu Humanistycznego - opiekun mgr Ewa Mroczka
Aleksandra Źrebiec
Laureatka Konkursu Humanistycznego - opiekun mgr Bożena Dziadzio
Finalistka Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego - opiekun mgr Ewa Wachel
Aleksander Gotfryd
Finalista Konkursu Humanistycznego - opiekun mgr Bożena Dziadzio
Justyna Szańca
Finalistka Konkursu Humanistycznego - opiekun mgr Bożena Dziadzio
Dominik Szatkowski
Finalista Konkursu Humanistycznego - opiekun mgr Bożena Dziadzio
Sabina Puchała
Laureatka Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego - opiekun mgr Ewa Wachel







Powrót do treści | Wróć do menu głównego