Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle


Idź do treści

Konkursy przedmiotowe

Sukcesy uczniów w konkursach



Rok szkolny 2017/2018

Przedmiotowy Konkurs Kuratoryjny z Przyrody
laureatka Julia Thanh Chi Nguyen Van kl. VId

X Powiatowy Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny "Z przyrodą- na Ty"
Laureaci: Gabriela Waśko kl. IV d, Aleksander Piekarz kl. IV d, Szymon Nowosielski kl. IV a, Miłosz Borda - Sieczkowski kl. V b, Jeremi Dybaś kl. V a, Gabriel Podkulski kl. V a

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Archimedes.Plus dla uczniów klas III
Laureat I stopnia z wyróżnieniem: Filip Hałucha z kl. III a
Laureaci I stopnia: Jakub Motyka z kl. III b, Michał Wyżkiewicz z kl. III b,Tymoteusz Sokołowski z kl. III c, Maria Ioannidau z kl. III d, Magdalena Ptak z kl. III d
Laureaci II stopnia: Gloria Chmiel z kl. III a, Emilia Kluszczyk z kl. III b, Michał Brożyna z kl. III d
Laureaci III stopnia: Jakub Adamski z kl. III a, Tymoteusz Turek z kl. III a, Jan Rozumek z kl. III b, Miłosz Gorczyca z kl. III c, Michał Nowosielski z kl. III c, Igor Bobula z kl. III d
Laureaci IV stopnia: Emilia Faber z kl. III d,
Laureaci V stopnia: Adrian Rączka z kl. III b, Antonina Syrek z kl. III c, Matusz Obłój z kl. III d, Alan Kołodziej z kl. III d, Jagoda Dobrowolska z kl. III d

Powiatowy Konkurs Historyczny "Dzieje narodu polskiego w latach 1772 - 1918"
tytuł laureata: Kamil Jarosz kl. VI d, Marcin Nawrocki kl. VII c, Urszula Dudek kl. VI a

XXVII Turniej Wiedzy o Jaśle
II miejsce: Urszula Dudek kl. VI a, Krystian Augustyn kl. VI a, Kamil Jarosz kl. VI d

Powiatowy Konkurs Matematyczny "Matematyka bankiem praktycznej wiedzy"
II miejsce: Maria Macieik kl. III a, Julia Szostak kl. II a, Hubert Waśko kl. I b

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny klas III
I miejsce Filip Hałucha kl. III a

IX Ogólnopolski Konkurs Literacki "MOJE SPOTKANIA Z PRZYRODĄ"
nagroda: Nguyen Van Julia kl. VId
wyróżnienia:
Antoni Baciak kl. IVa, Weronika Wesecka kl. VIIb

Konkurs Ortograficzny
laureat Filip Hałucha kl. IIIa

Ogólnopolski Konkurs ZUCH dla uczniów klas I-III
Laureaci: Filip Hałucha kl. III a, Kacper Grasela kl. II a, Anna Adamska i Jakub Sowiźrał kl. I a
Milena Majcher, Jakub Ochałek, Patryk Leja, Michał Drechny, Nadia Dobosz
kl. I b

Powiatowey Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych "English is easy"
Oliwia Mucha
- 2 miejsce i tytuł laureata
Olga Hombesch -
3 miejsce i tytuł laureata
Anna Pastwa
- 6 miejsce i wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs ALFIK HUMANISTYCZNY
Szymon Bizon
kl. IV b - 1. miejsce w Polsce, 100% wynik w konkursie
klasy IV:
drugą lokatę uzyskali: (powyżej 80%punktów możliwych do zdobycia):
Karol Kozioł IVa, Julia Bródka IVa, Antoni Fila IVa, Szymon Nowosielski IVa, Miłosz Machowski IVa, Dawid Juryś IVa, Jakub Burnatowski IVa, Kinga Rzońca IVb, Zuzanna Gajecka IVb, Bartosz Woliński IVb, Emilia Pisz IVb, Emilia Litka IVb, Marianna Myśliwiec IVb, Dominik Maczuga IVb
trzecią lokatę uzyskali: (powyżej 75% punktów możliwych do zdobycia):
Anna Bąk IVa, Amelia Jasion IVb.
KLASY V:
drugą lokatę uzyskał: (powyżej 80% punktów możliwych do zdobycia):
Miłosz Borda - Sieczkowski Vb
trzecią lokatę uzyskała: (powyżej 75% punktów możliwych do zdobycia):
Dominika Pabisz Vb
KLASY VI:
drugą lokatę uzyskali: (powyżej 80%punktów możliwych do zdobycia):
Urszula Dudek VIa, Olga Hombesch VIa, Julia Momot VIb, Anna Pastwa VIc
trzecią lokatę uzyskała: (powyżej 75% punktów możliwych do zdobycia):
Oliwia Mucha VIb

Ogólnopolski Konkurs - Stypendiada Wczesnoszkolna
W konkursie czytelniczym wyróżnienie i dyplom finalisty: Natalia Żmijewska kl. IIb (44 punkty i VII miejsce w Polsce), Weronika Zyzak kl.IIb (43 punkty i VIII miejsce w Polsce), Michał Brożyna kl.IIId uzyskał 43 punkty zdobywając VIII miejsce w Polsce
W konkursie ortograficznym
Wiktor Bobula kl. IIIb uzyskał bardzo dużą liczbę punktów (45) - VI miejsce w Polsce


Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2015/2016


Rok szkolny 2014/2015

Rok szkolny 2013/2014

Rok szkolny 2012/2013





Powrót do treści | Wróć do menu głównego