Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle


Idź do treści

Konkursy artystyczne

Sukcesy uczniów w konkursach


Rok szkolny 2016/2017



SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY "GOTOWANIE NA WESOŁO"
I miejsce Monika Pajęcka kl. IIc
II miejsce Szymon Madejczyk kl. IIId
III miejsce Weronika Syrek kl. VId
wyróżnienia: Aleksander Nagacz kl. IIIa, Maksymilian Budziak kl. IIIa, Julia Hendzel kl. Vd

XIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny "MOJE SPOTKANIA Z PRZYRODĄ"
nagroda specjalna Oliwia Mucha kl.Vb
nagrody: Maria Adamska kl.VIb, Aleksandra Machowska kl. IV a, Zuzanna Kozik kl. IVc, Olga Hap kl. IIIa i Dawid Juryś kl. IIIa
wyróżnienia: Patrycja Bania kl. VIb, Kacper Bachórz kl. Vb i Emilia Dziok kl.IIIc

Konkurs "Jan Paweł II - przyjaciel młodych"
finalistka Milena Gajda kl. VI a

Ogólnopolski konkurs "Stypendiada Wczesnoszkolna"
klasy 2:
Konkurs plastyczny:
I miejsce
Maja Wójtowicz kl. IIa
wyróżnienie: Emilia Król kl. IId Karolina Mroczka kl. IIa
klasy 3:
Konkurs plastyczny:

3 miejsce Gabriela Mucha kl. IIIb
wyróżnienie Kamil Koczoń kl. IIIc

XV Powiatowy Konkurs Grafiki Komputerowej - Skołyszyn 2017r.
I miejsce - Emilia Winiarz kl. VIa

Konkurs na oryginalne ozdobienie zimowych rękawiczek
nagrody:
klasa Ia:
Bąk Krzysztof, Władyka Wojciech, Gierlicka Maja, Szostak Julia, Krygowski Konrad, Juryś Alex, Grasela Kacper, Jaracz Zuzanna, Szmyd Dorota, Borysewicz Denis, Rozumek Bartosz, Jarecka Katarzyna, Maczuga Milena;
klasa IIa: Chmiel Gloria, Macieik Maria, Nowak Mikołaj;
klasa IIId:
Piekarz Aleksander, Nowak Amelia;
klasa IIIa: Drechny Paulina, Bródka Julia, Walowska Paulina, Juryś Dawid, Wojnicki Maciej;
klasa IVc: Krok Nikodem, Krok Dominik; klasa IVb Jurkowski Krzysztof.
wyróżnienia:
klasa IVa:
Wiktoria Zawadzka;
klasa IVb: Dominika Kędzior, Zuzanna Cisowska.

XXII Konkurs Fotograficzny "Jasło - Moje Miasto"
I miejsce Oliwia Mularz kl. VIa
III miejsce Katarzyna Syrek kl. IVc
wyróżnienie Weronika Syrek kl. VId

Konkurs na Kartkę Świąteczną Burmistrza Miasta Jasła
wyróżnione: Olga Hap kl. III a, Magdalena Kwiatek kl. II c

V konkurs przyrodniczo-plastyczny
Laureaci: Dawid Juryś kl. III a, Nadia Czech kl. IV c,
wyróżnienie Lena Spisak kl. IV b

XVII międzyszkolny konkurs ekologiczny
III miejsce: Michał Szynal, Adam Kozubal, Bartosz Wojtunik

XV Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Popłyniemy teraz dalej, gdzie borówek jest kraina…"
laureatka Emilia Kluszczyk kl. II b

Konferencja "Rodzina - mądre wychowanie" - konkurs plastyczny
wyróżnienie i nagroda Emilia Dziok kl. III c.

Ogólnopolski Program "Zachowaj Trzeźwy Umysł" - konkurs plastyczny "Pod dobrą opieką"

laureat Michał Witusik kl. VIa



Rok szkolny 2015/2016


Rok szkolny 2014/2015

Rok szkolny 2013/2014

Rok szkolny 2012/2013



Powrót do treści | Wróć do menu głównego