Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle


Idź do treści

Konkurs "Moje spotkania z przyrodą"


SPONSORZY KONKURSU




Burmistrz Miasta Jasła




Regulamin XIV Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "MOJE SPOTKANIA Z PRZYRODĄ" 2018r - otwórz

Regulamin IX Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego pod hasłem "MOJE SPOTKANIA Z PRZYRODĄ" 2018r. - otwórz


Laureaci XIV konkursu plastycznego "Moje spotkania z przyrodą"

zorganizowanego przez SP nr 2 w Jaśle w dniu 11 kwietnia 2018 r.


Nagroda Jury - Kędrek Aleksandra klasa V SP nr 1 w Jaśle

Nagrodzeni w kategorii klas VII

Nagroda specjalna: Maksym Kinga - SP nr 6 w Jaśle

Nagrody:
1. Jarecka Oliwia- Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle
2. Tomkiewicz Natalia- Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaśle
3. Mikoś Emilia - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzyskach
4. Lisowska Patrycja- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzyskach
5. Małek Zyta- Szkoła Podstawowa nr 10 w Rzeszowie
6. Nawrocki Marcin- Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle
7. Warzecha Weronika- Szkoła Podstawowa w Lipnicy Dolnej

Wyróżnienie:
1.Siembrzuch Aleksandra- Szkoła Podstawowa nr 10 w Rzeszowie
2.Zielińska Natalia- Szkoła Podstawowa w Szebniach
3.Gajda Dominika- Szkoła Podstawowa w Szebniach
4. Jurusik Sylwia - Zespół Szkół w Umieszczu
5. Żebracka Otylia-Zespół Szkół w Umieszczu
6. Znój Joanna -Szkoła Podstawowa nr 3 w Krośnie
7. Mamroł Julia- Szkoła Podstawowa nr 11 w Jaśle
8. Rzepa Anna- Szkoła Podstawowa w Jareniówce
9. Szucio Oliwia- Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle
10.Kowalska Anna- Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle
11.Jagielska Aleksandra- Zespół Szkół Społecznych w Jaśle
12.Adamska Maria - Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle
13.Szot Julia- Szkoła Podstawowa w Trzcinicy
14.Kuchta Natalia- Szkoła Podstawowa w Warzycach

Nagrodzeni w kategorii klas VI

Nagroda specjalna: Kędrek Aleksandra - Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaśle

Nagrody:
1.Mucha Oliwia- Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle
2.Kuś Zuzanna- Szkoła Podstawowa w Bączalu
3.Mosoń Izabela- Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaśle
4.Zoła Patrycja- Szkoła Podstawowa w Dębowcu

Wyróżnienie:
1.Niezgoda Dawid- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzyskach
2.Gustek Marlena- Szkoła Podstawowa w Zarzeczu
3.Tuleja Rozalia- Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle
4.Koczoń Szymon- Szkoła Podstawowa w Dębowcu
5.Zoła Nina- Szkoła Podstawowa w Woli Dębowieckiej
6.Niebieszczańska Zuzanna- Zespół Szkół Społecznych w Jaśle
7.Przybyłowicz Eliza- Szkoła Podstawowa w Kunowej
8.Kurowska Zuzanna Szkoła Podstawowa w Bączalu
9.Porębska Kamila- Szkoła Podstawowa nr 11 w Jaśle
10.Niezgoda Karolina Szkoła Podstawowa w Lipnicy Dolnej

Nagrodzeni w kategorii klas V


Nagroda specjalna: Koczera Natalia - Szkoła Podstawowa w Szebniach

Nagrody:
1.Pawłowski Eryk- Szkoła Podstawowa nr 8w Jaśle
2.Setlak Aleksandra- Szkoła Podstawowa nr 6 w Jaśle
3.Kruczek Weronika- Szkoła Podstawowa w Warzycach
4.Tarnowska Julia - Szkoła Podstawowa nr 12 w Jaśle

Wyróżnienie:
1.Machowska Aleksandra- Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle
2.Rucińska Patrycja- Szkoła Podstawowa nr 8w Jaśle
3.Moskal Kinga- Szkoła Podstawowa nr 12 w Jaśle
4.Przewoźnik Jakub- Szkoła Podstawowa w Błażkowej

N
agrodzeni w kategorii klas IV

Nagroda specjalna: Dziok Emilia- Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle

Nagrody:
1.Depczyńska Weronika - Szkoła Podstawowa nr 3 w Krośnie

Wyróżnienie:
1.Potempa Zofia- Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle
2.Rzońca Kinga- Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle
3.Iossa Laura- Szkoła Podstawowa nr 6 w Jaśle
4.Lisowiec Julia- Szkoła Podstawowa nr 8 w Jaśle

Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym w konkursie uczniom osiągnięcia wysokiego poziomu artystycznego prac.
Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu nastąpi podczas finału konkursu, który odbędzie się w dniu
15 maja 2018 roku o godz. 13.30 w SP nr 2 w Jaśle.







Powrót do treści | Wróć do menu głównego