Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2019/2020

 

lp.

Rodzaj

kółka

Oddział/

grupa

Prowadzący/nauczyciel

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

lekcyjna

1.

matematyka

Kl. 5

E. Warchoł

wtorek

13.30-14.15

52

2.

j. niemiecki

Kl. 6

G. Dołęga

czwartek

14.20-15.05

21

3.

j. niemiecki

Kl. 7,8

G. Dołęga

środa

14.20-15.05

21

4.

zespół wokalny

 

E. Szczepanik-Halerz

wtorek

14.20-15.05

20

5. chemia (co 2 tyg.) Kl. 5,6 E. Niedźwiedź wtorek 13.30-14.15 40

6.

j. angielski

 

A. Głowacka-Piekarz

piątek

8.00 - 8.45

34

7.

j. angielski

Kl. 6a

P. Nosal

piątek

12.30-13.15

17

8.

geografia

Kl. 5-8

E. Smoszna

środa

15.10-15.55

56

9.

SKC

Kl. 7,8

A. Konieczny

piątek

15.10-15.55

16

10.

chemia

Kl. 7,8

E. Niedźwiedź

wtorek

14.20-15.05

40

11.

biologia

Kl. 5-8

O. Szudy-Seredyńska

czwartek

14.20-15.05

34

12.

SKS

 

M. Maczuga

wtorek

14.20-16.00

sala gim

13.

rozwijające zdolnych uczniów

Kl. 3b

J. Terwicz

czwartek

13.30-14.15

63

14.

fizyka

Kl. 7,8

B. Skrok-Wolski

wtorek

15.10-16.00

51

15.

historia

 

L. Znamirowski

czwartek

13.30-14.15

55

16.

j. polski

Kl. 4,5

M. Górczyk

poniedziałek

13.30-14.15

53

17.

Zuchy „Uśmiechnięte Buzie”

 

B. Goleń

piątek

12.20-13.15

hol

obok

stołówki

18.

j. polski

 

T. Dranka

piątek

7.15-8.00

39

19.

j. polski

 

E. Mroczka

czwartek

7.10-8.00

39

20.

zajęcia

teatralne

 

A. Bobula

piątek

12.30-13.15

48

21.

rozwijające zdolności matematyczne

 

M. Ochałek

poniedziałek

13.30-14.15

66

22.

koło misyjne

 

M. Owczarska

piątek

15.10-15.55

16

23.

j. angielski

Kl. 6b

A. Drechny

czwartek

7.10-7.55

17

24.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Kl. 3a

M. Pięta

wtorek

8.50-9.35

 

25.

matematyka

 

M. Chrząszcz

czwartek

13.30-14.15

 

26.

j. angielski

Kl. 1b

E. Olesińska

wtorek

13.30-14.15

66

27.

matematyka

Kl. 8a

A. Furmanek

środa

7.10-7.55

52

28.

matematyka

Kl. 8b

G. Stawarz

środa

13.30-14.15

52

29.

j. polski

Kl. 7a

B.Dziadzio

wtorek

14.20-15.05

53

30.

j. polski

Kl. 6a, 6b

B.Dziadzio

poniedziałek

13.30-14.15

53

31.

j. rosyjski

 

A. Wypasek

poniedziałek

14.20-15.05

56

32.

historia

Kl. 6-7

J. Nawrocki

wtorek

14.20-15.05

38

33.

SKS

Kl. 6-8

K. Urbanek

środa

15.10-15.55

sala gim

34.

j. angielski

Kl. 6c

G. Kluszczyk

wtorek

8.00-8.45

14

35.

SKS

Kl. 6-8

R. Podkulski

piątek

14.20-15.05

sala gim

36.

j. angielski

Kl. 4b

E. Olesińska

poniedziałek

13.30-14.15

17

37.

Zajęcia muzyczne

Kl. 1-8

J. Łącki

wtorek

12.30-13.15

20

38.

matematyka

Kl. 7a

E. Wachel

poniedziałek

14.20-15.05

52

39.

matematyka

Kl. 7

E. Wachel

czwartek

14.20-15.05

52

40.

koło plastyczne

Kl. 1

B.Banaś

piątek 

13.45-14.30

świetlica

41.

j. angielski

Kl. 8d

Ł. Forystek

wtorek

7.00 - 7.45

21

42.

historia

Kl. 5c

J. Nawrocki

piątek 

14.20-15.05

 
43.

zajęcia dydaktyczno-wychowawcze-

Kl. 2a

M. Augustyn

środa

13.30-14.15

49

44. koło plastyczne Kl. 2b, 3b  R. Pankiewicz czwartek 8.30-9.30 49
45. koło plastyczne Kl. 2c R. Pankiewicz poniedziałek 13.30-14.30 49