Laureaci i finaliści konkursów KO w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Oddziałami Gimnazjalnymi

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2

Marcin Nawrocki - Laureat Konkursu Historycznego "Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego" - opiekun mgr Leszek Znamirowski
Laureat Przedmiotowego Konkursu z Historii - opiekun mgr Leszek Znamirowski


Kinga Hap - Laureatka Przedmiotowego Konkursu z Języka Polskiego - opiekun mgr Ewa Mroczka


Julia Nguyen Van - Finalistka Przedmiotowego Konkursu z Przyrody - opiekun mgr Marta Frydrych

GIMNAZJUM NR 1

Laureatami konkursów zostali:

konkurs

uczeń

klasa

nauczyciel

polonistyczny

Emilia Wiśniowicz

Mateusz Uliasz

Karolina Frodyma

Wiktoria Rączka

Aleksandra Sroka

Zuzanna Gomuła

Zuzanna Banach-Dziura

3a

3d

3e

3f

3g

2g

2c

E. Dubiel

B. Brońska

E. Dubiel

M. Górczyk

E. Szudy

E. Dubiel

E. Szudy

j. angielski

Wiktor Strojek

Jessika Opałka

2e

2e

O. Szudy-Seredyńska

O. Szudy-Seredyńska

j. niemiecki

Anna Pawluś

2d

A. Sajdak-Such

chemiczny

Jakub Kalisz

3f

E. Niedźwiedź

matematyczny

Kacper Augustyn

Wiktoria Piątkowska

Zuzanna Gomuła

3d

3d

2g

A. Ziaja

A. Ziaja

E. Warchoł

biologiczny

Wiktoria Piątkowska

Jakub Kalisz

Zofia Dołba

3d

3f

3d

E. Myśliwiec

M. Zajchowska

E. Myśliwiec

fizyczny

Kacper Augustyn

Jakub Kalisz

3d

3f

M. Trznadel

M. Trznadel

informatyczny

Krystian Mikoś

Adrian Rachowicz

3g

3d

Z. Bizoń

Z. Bizoń

j. hiszpański

Stanisław Władyka

3d

 


Finalistami konkursów zostali:

konkurs

Uczeń

Klasa           

nauczyciel

polonistyczny

Julia Brągiel

Paulina Michowicz

Justyna Knapik

Szymon Zabawa

Klaudia Ząbik

3e

3e

3f

3f

2b

E. Dubiel

E. Dubiel

M. Górczyk

M. Górczyk

M. Górczyk

j. angielski

Jakub Kalisz

Filip Kamiński

Kacper Augustyn

3f

3e

3d

P. Strzałka-Pykosz

A. Głowacka-Piekarz

E. Olesińska

j. niemiecki

Emilia Reczek

Mateusz Uliasz

3d

3d

B. Marek

B. Marek

historyczny

Igor Myśliwiec

3g

L. Znamirowski

matematyczny

Bartosz Seweryn

Mateusz Uliasz

Adrian Rachowicz

Jakub Kalisz

Szymon Zabawa

Roman Gicala

Julia Madej

Aleksandra Marek

Piotr Czarnecki

Magdalena Pabisz

Dawid Stopa

3d

3d

3d

3f

3f

2g

2g

2f

2d

2d

2d

A. Ziaja

A. Ziaja

A. Ziaja

M. Chrząszcz

M. Chrząszcz

E. Warchoł

E. Warchoł

E. Warchoł

M. Chrząszcz

M. Chrząszcz

M. Chrząszcz

geograficzny

Stanisław Władyka

Dominik Szumiec

3d

3d

D. Sołtys

D. Sołtys

biologiczny

Aleksandra Borda-Sieczkowska

2d

E. Myśliwiec

fizyczny

Mateusz Uliasz

Bartosz Seweryn

Stanisław Władyka

Zuzanna Gomuła

Dawid Stopa

3d

3d

3d

2g

2d

M. Trznadel

M. Trznadel

M. Trznadel

M. Trznadel

M. Trznadel

informatyczny

Stanisław Władyka

Maciej Kiszka

3d

3g

Z. Bizoń

Z. Bizoń

 "Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego"

Błażej Dziadzio

3f

J. Myśliwiec