Laureaci i finaliści konkursów KO w Gimnazjum nr 1

2016/2017

 Laureatami konkursów zostali: 

konkurs

uczeń

klasa

nauczyciel

polonistyczny

Zdebska Anna

Potempa Aleksandra

Bracik Iwona

3f

3d

3e

E. Szudy

E. Dubiel

E. Dubiel

j. angielski

Majka Katarzyna

3f

E. Olesińska

historyczny

Myśliwiec Igor

2g

L. Znamirowski

geograficzny

Rozpara Kornelia

3e

D. Sołtys

matematyczny

Świątek Julia

Paździerz Łukasz

Kalisz Jakub

Miśkowicz Kamil

Czarnecki Grzegorz

3f

3d

2f

3d

3b

A. Ziaja

M. Chrząszcz

M. Chrząszcz

M. Chrząszcz

E. Przybycień

biologiczny

Kalisz Jakub

Piątkowska Wiktoria

2f

2d

M. Zajchowska

O. Seredyńska

fizyczny

Miśkowicz Kamil

Patrzałek Marek

Kalisz Jakub

Uliasz Mateusz

3d

3g

2f

2d

M. Trznadel

M. Trznadel

M. Trznadel

M. Trznadel

informatyczny

Miśkowicz Kamil

Świstak Jakub

3d

3g

W. Rudnicki

Z. Bizoń

j. hiszpański

Stanisław Władyka

2d

 

"Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego"

Nawrocki Paweł

3g

L. Znamirowski

Finalistami konkursów zostali:

konkurs

Uczeń

Klasa           

nauczyciel

polonistyczny

Majka Katarzyna

Hołda Ewelina

Rączka Wiktoria

3f

3e

2f

E.Szudy

E. Dubiel

M. Górczyk

j. angielski

Skiba Zuzanna

Potempa Aleksandra

Miśkowicz Tomasz

3d

3d

3g

A. Głowacka-Piekarz

A. Głowacka-Piekarz

A. Rzońca

j. niemiecki

Ciężabka Kamila

Babiarz Gabriela

3d

3d

B. Sajdak-Such

B. Sajdak-Such

historyczny

Gorgosz Adrian

2f

B. Okońska

matematyczny

Libuszowski Kacper

Patrzałek Marek

Bugała Małgorzata

Piątkowska Wiktoria

3f

3g

3g

2d

A. Ziaja

E. Przybycień

E. Przybycień

U. Zoła

geograficzny

Budziak Szymon

Majka Katarzyna

Świątek Julia

3d

3f

3f

D. Sołtys

D. Sołtys

D. Sołtys

biologiczny

Potempa Aleksandra

Krzyszczuk Zuzanna

Paździerz Łukasz

3d

3d

3d

M. Zajchowska

M. Zajchowska

M. Zajchowska

fizyczny

Świstak Jakub

3g

M. Trznadel

K. Wiedzy obyw. i ekonom.

Bal Szymon

3d

M. Uliasz

j. hiszpański

Zaleśny Natalia

3b

 

 

Rok szkolny 2015/2016

 Laureatami konkursów zostali: 

konkurs

uczeń

klasa

nauczyciel

polonistyczny

Madejczyk Gabriela

Krzyszczuk Zuzanna

3e

3g

M. Górczyk

E. Dubiel

historyczny

Pikos Piotr

3a

B. Okońska

chemiczny

Dubiel Łukasz

3f

E. Niedźwiedź

matematyczny

Wójtowicz Katarzyna

Haberek Karol

3f

3d

E.Warchoł

A.   Ziaja

fizyczny

Błażowska Olga

Dubiel Łukasz

3f

3f

M. Trznadel

M. Trznadel

geograficzny

Mrówka Tomasz

Haberek Karol

Rozpara Kornelia

3d

3d

2e

D. Sołtys

D. Sołtys

D. Sołtys

j. angielski

Krysa Katarzyna

3e

P. Strzałka-Pykosz

j. niemiecki

Babiarz Michał

3d

B. Marek

Finalistami konkursów zostali:

konkurs

Uczeń

Klasa

nauczyciel

polonistyczny

Łopatkiewicz Marlena

Wajda Natalia

Błażowska Olga

Dołęga Julia

Wojtan Jan

3e

3e

3f

3d

3d

M. Górczyk

M. Górczyk

M. Górczyk

B. Brońska

B. Brońska

historyczny

Mrówka Tomasz

Lechowska Edyta

Opiela Kacper

Nawrocki Paweł

3d

3b

3d

2g

L. Znamirowski

B. Okońska

L. Znamirowski

L. Znamirowski

fizyczny

Tylutki Kacper

Juszczyk Adam

Patrzałek Marek

3d

3d

2g

M. Trznadel

M. Trznadel

M. Trznadel

geograficzny

Kobak Julia

3e

D. Sołtys

biologiczny

Dołęga Julia

3d

E. Myśliwiec

matematyczny

Mrówka Tomasz

Dubiel Łukasz

3d

3f

A. Ziaja

E. Warchoł

j. niemiecki

Zbaraża Dominik

Jarecka Weronika

3d

3e

A. Sajdak-Such

R. Duda

 

Rok szkolny 2014/2015

Laureatami konkursów zostali: 

konkurs

uczeń

klasa

nauczyciel

polonistyczny

Furmanek Wiktoria

Kalisz Anna

Zając Anna

3d

3g

3f

M. Górczyk

M. Górczyk

H. Filipczuk

chemiczny

Gicala Monika

Gajewski Kamil

3b

3h

E. Niedźwiedź

P. Dołęga

matematyczny

Kalisz Anna

Pawlik Konrad

Gajewski Kamil

3g

3g

3h

U. Zoła

U. Zoła

M. Chrząszcz

biologiczny

Bolek Oliwia

Zając Anna

3g

3f

E. Myśliwiec

M. Zajchowska

fizyczny

Gajewski Kamil

Kalisz Anna

Pawlik Konrad

3h

3g

3g

M. Trznadel

M. Trznadel

M. Trznadel

geograficzny

Hudyma Agnieszka

Zając Anna

3f

3f

D. Sołtys

D. Sołtys

Finalistami konkursów zostali:

konkurs

Uczeń

Klasa           

nauczyciel

geograficzny

Gicala Monika

Wokurka Jakub

Gajewski Kamil

Węgrzyniak Dawid

Mrówka Tomasz

Haberek Karol

3b

3g

3h

3f

2d

2d

E. Smoszna

D Sołtys

D Sołtys

D Sołtys

D Sołtys

D Sołtys

polonistyczny

Strugała Jakub

Czyżowicz Julia

3h

3h

B. Brońska

B. Brońska

matematyczny

Węgrzyniak Dawid

3f

E. Przybycień

historyczny

Kamiński Konrad

Opiela Kacper

3b

2d

L. Wróbel 

L. Wróbel

 

Rok szkolny 2013/2014

Laureatami konkursów zostali:

konkurs

uczeń

klasa

nauczyciel

 

j. angielski

Piskadło Maja

Dyrek Katarzyna

Gierlicka Kornelia

3e

3e

2f

E. Olesińska

E. Rudnicka

G. Kluszczyk

j. niemiecki

Gierlicka Kornelia

2f

A. Such

matematyczny

Ziara Agnieszka

Gajewski Kamil

3g

2h

A. Ziaja

M. Chrząszcz

biologiczny

Dunaj Piotr

Konieczna Aleksandra

3h

3f

E. Myśliwiec

M. Zajchowska

 

fizyczny

Dunaj Piotr

Zając Anna
Pawlik Konrad

3h

2f

2g

M. Trznadel

M. Trznadel

M. Trznadel

historyczny

Stachura Karolina

Ziara Agnieszka

3b

3g

L. Wróbel

L. Wróbel

Finalistami konkursów zostali:

konkurs

uczeń

klasa

nauczyciel

 

geograficzny

Hańba Jakub

Skicki Szymon
Dybaś Marlena

Byś Kinga
Hudyma Agnieszka

Gajewski Kamil

Gicala Monika

3g

3g

3h

3h

2f

2h

2b

D. Sołtys

D. Sołtys

D. Sołtys

D. Sołtys

D. Sołtys

D. Sołtys

E. Smoszna

j. angielski

Piątek Izabela

3f

G. Kluszczyk

 

polonistyczny

Piskadło Maja

Byś Kinga

Kalisz Anna

3e

3h

2g

E. Dubiel

E. Dubiel

M. Górczyk

matematyczny

Jarecki Krzysztof

3h

M. Chrząszcz

 

fizyczny

Mikrut Mateusz

Gajewski Kamil

3g

2h

M. Trznadel

M. Trznadel

 

chemiczny

Majewska Małgorzata

Mikrut Mateusz

Dunaj Piotr

3b

3g

3h

E. Niedźwiedź

E. Niedźwiedź

E. Niedźwiedź

 

biologiczny

Myśliwiec Urszula

Majewska Małgorzata

Madej Natalia
Zając Anna

3g

3b

3e

2f

E. Myśliwiec

E. Myśliwiec

M. Zajchowska

M. Zajchowska

  

Rok szkolny 2012/2013

Laureaci konkursów przedmiotowych:

Maja Piskadło - j. angielski

Kornelia Gierlicka, Magdalena Potrawska - j. niemiecki

Piotr Dunaj - biologia

Anna Dyląg - historia

Agnieszka Radoń - j. polski

 

Finalistami konkursów zostali:

Bizoń Dominik, Buczyński Łukasz, Marek Miśkiewicz, Maciek Kołodziej - geografia

Ilona Tomkowicz - j. angielski

Zofia Kazanecka, Marcin Garbarz, Karolina Stachura , Agnieszka Wójtowicz - historia

Aleksandra Brągiel - j.polski

 Zofia Kazanecka, Kamil Reczek - fizyka

Marek Miśkiewicz - ,,Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

 

Rok szkolny 2011/2012

Nasza szkoła zajęłą III miejsce w województwie pod względem liczby laureatów.

Laureatami konkursow zostali:

Hubert Syzdek - matematyka

Krzysztof Krysa, Marcin Siewierski - geografia

Krzysztof Krysa, Magdalena Węgrzyn, Kinga Naszkiewicz- biologia

Mateusz Oleszkowicz,Adrian Aftanas, Krzysztof Kawałek - historia

Krzysztof Krysa, Małgorzata Szprucińska - chemia

Krzysztof Krysa - język polski

Krzysztof Krysa, Adrian Aftanas - ,,Drogi Polaków do niepodległości" - konkurs tematyczny

Krzysztof Krysa - ,,Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego" - konkurs tematyczny

Finalistami konkursó zostali:

Krzysztof Kawałek - geografia

Magdalena Potrawska - język niemiecki

Katarzyna Śliwa, Kinga Spisak, Kacper Kras -biologia

Marek Miśkiewicz - historia

Hubert Syzdek, Piotr Szynal - fizyka

Michał Lechowski ,, Drogi Polaków do niepodległości" - konkurs tematyczny

 

Rok szkolny 2010/2011

 matematyka: Krzysztof Maziarz, Adrianna Arciszewska, Andrzej Pisarek- laureaci

 matematyka: Monika Róg, Hubert Syzdek, Diana Van Nguyen  - finaliści

 geografia: Karol Bizoń- laureat

 geografia: Paulina Samborska, Aleksandra Weber - finalistki

 fizyka: -Andrzej Pisarek, Paweł Czech -  laureaci

j. angielski : Gotfryd Aleksandra, Jakub Kolasa, Jakub Błażowski-  finaliści 

j. niemiecki: Joanna Kiczek,Magdalena Potrawska- laureatki 

j. niemiecki : Aleksander Gotfryd, Wojciech Zima - finaliści 

j. angielski: Aleksandra Gotfryd, Jakub Kolasa, Jakub Błażowski - finaliści 

j. polski: Aleksander Gotfryd, Aleksandra Weber - laureaci 

j. polski: Paulina Samborska - finalistka

historia: Joanna Kiczek, Krzysztof Krysa -laureaci

historia : Adrian Aftanas - finalista

biologia: Klaudia Mastej, Adrianna Arciszewska, Anna Sikorska, Paulina Samborska - laureatki

biologia: Paweł Czech, Krzysztof Krysa -finaliści

chemia: Andrzej Pisarek - laureat

chemia: Krzysztof Maziarz, Paweł Czech - finaliści 

informatyka: Paweł Czech , Daniel Dmitrzak - laureaci 

,,Droga Polaków do niepodległości" 

Adrian Afranas - laureat

,,Papież Słowianin"

Klaudia Sychta - laureatka

Anna Konieczny, Kinga Kosiba, Anna Dyląg, Magdalena Szaro, Dagmara Wysocka - finalistki 

,,Losy żołnierza i dzieje oręż..."

Krzysztof Kawałek - laureat

Ludwik Gadzała - finalista 

 

Rok szkolny 2009/2010

 matematyka: Krzysztof Maziarz, Rafał Myśliwiec, Krystian Ziaja- laureaci

 matematyka: Wojciech Szpruciński  - finalista

 geografia: Urszula Samborska , Przemysław Węgrzyn- laureaci

  geografia: Andrzej Jureczko, Weronika Madej, Przemysław Kmiecik, Paweł Lubaś- finaliści

 fizyka: Rafał Myśliwiec, Michał Wójcik- laureaci

 fizyka : Agnieszka Handzel, Bartosz Pawlik, Wojciech Szpruciński- finaliści 

j. angielski : Joanna Kiczek, Justyna Szańca , Łukasz Gadzała- laureaci 

j. angielski : Urszula Samborska, Rafał Mysliwiec, Michał Strugała, Weronika Madej -  finaliści 

j. niemiecki: Magdalena Kiczek, Agata Fuk, Żaneta Juszczyk, Magdalena Szlachta- finaliści 

j. polski: Aleksandra Data - laureatka 

j. polski: Magdalena Kiczek, Zuzanna Świątek, Agata Fuk - finalistki

 historia: Łukasz Gadzała- laureat

 historia: Zuzanna Świątek, Krzysztof Szynal, Andrzej Jureczko-finaliści

 biologia: Klaudia Mastej, Agata Olszewska, Adrianna Arciszewska - finalistki

 chemia: Weronika Madej- laureatka

 religia : Krzysztof Krysa - laureat 

 religia : Agnieszka Paryś, Klaudia Sychta, Judyta Hałucha , Magdalena Szaro - finalistki

 

Rok szkolny 2008/2009

Nasze Gimnazjum zajęło III miejsce w województwie pod względem liczny laureatów i finalistów. 

j. angielskiego: Adam Zima - lauret 

j. angielskiego: Paulina Stanula, Maciej Leśniak, Paweł Gadzała, Tomasz Romański, Martyna Miśkowie, Daria Skucha - finaliści  

j.niemieckiego: Magdalena Kiczek, Magdalena Szlachta, Adam Zima - finaliści

historyczny: Przemysław Misiołek, Paweł Gadzała, Marcin Dziedzic - laureaci

historyczny: Mateusz Kandefer, Bartosz Siemiączko, Tomasz Romański - finaliści

polonistyczny: Iga Pawelec, Magdalena Hudyma - laureatki

polonistyczny: Aleksandra Źrebiec, Magdalena Kiczek, Agnieszka Ochałek, Tomasz Romański - finaliści

geograficzny: Piotr Olbrot - laureat

fizyczny: Adam Zima - laureat

fizyczny: Agnieszka Handzel, Bartosz Pawlik, Michał Wójcik, Krystian Ziaja, Rafał Mysliwiec, Wojciech Szpruciński, Łukasz Chrząszcz, Patryk Kobak, Piotr Olbrot, Patryk Żmigrodzki - finaliści

biologiczny: Iga Pawelec, Katarzyna Bućko, Joanna Pienta, Daria Skucha - finalistki

geograficzny: Mateusz Bara - finalista

matematyczny: Rafał Myśliwiec,Łukasz Chrząszcz - finaliści

chemiczny: - Adam Zima - finalista

 

Rok szkolny 2007/2008

Nasze Gimnazjum zajęło III miejsce pod w województwie pod względem liczby laureatów. 

j. angielskiego: Dominik Marek - laureat 

j. angielskiego: Michał Rak - finalista 

j. niemieckiego: Wojciech Bosak - laureat 

j. niemieckiego: Małgorzata Skalska, Ewa Putlak, Monika Szczurek, Adam Zima, Joanna Preisner, Karolina Gotfryd, Zuzanna Wojtunik - finaliści

polonistyczny: Anna Nowak, Monika Szczurek - finalistki

historyczny: Wojciech Bosak - laureat

historyczny: Anna Nowak, Jakub Znamirowski - finaliści

biologiczny: Adam Libuszowski, Katarzyna Budziak, Andrzej Miśkiewicz - laureaci

biologiczny: Mateusz Węgrzyn, Małgorzata Skalska, Olga Róg, Justyna Marszałek - finaliści

matematyczny: Mateusz Przewoźnik - laureat

matematyczny: Anna Mikrut, Małgorzata Skalska, Tomasz Zajchowski, Adam Zima, Iga Pawelec, Łukasz Chrząszcz - finaliści

fizyczny: Mateusz Przewoźnik - laureat

fizyczny: Małgorzata Skalska, Mateusz Żółtek, Tomasz Zajchowski, Adam Zima, Mateusz Pienta, Wojciech Bosak, Dominik Marek, Tomasz Pac - finaliści

geograficzny: Wojciech Bosak, Anna Nowak, Tomasz Zagórski - laureaci

chemiczny: Dominik Marek - finalista

 

Rok szkolny 2006/2007

Nasze Gimnazjum zajęło po raz drugi I miejsce w województwie pod względem laureatów. 

j. angielskiego: Katarzyna Szawan - laureatka  

j. angielskiego: Elżbieta Bosak,Piotr Łopatkiewicz, Iwona Skalska, Agnieszka Zagórska - finalistki

informatyczny: Wojciech Kupczyk, Jakub Żrebiec - laureaci

informatyczny: Katarzyna Szawan - finalistka

historyczny: Tomasz Zajchowski - laureat

historyczny : Anna Nowak, Elżbieta Bosak, Iwona Skalska, Katarzyna Wojnarowicz -  finaliści

biologiczny: Elżbieta Bosak, Iwona Skalska - laureatki

biologiczny: Mateusz Węgrzyn, Andrzej Miśkiewicz, Adam Bełda, Agnieszka Zagórska, Katarzyna Wojnarowicz - finaliśći

matematyczny: Iwona Skalska - laureatka

matematyczny : Małgorzata Skalska, Mateusz Przewoźnik, Krzysztof Turek, Adam Furmanek,Karolina Spisak - finaliści

geograficzny: Iwona Skalska - laureatka

fizyczny: Krzysztof Turek, Jakub Źrebiec, Karolina Spisak - laureaci

fizyczny: Anna Mikrut, Małgorzata Skalska,Iwona Skalska, Maciej Duda, Piotr Osiński, Kamil Snoch- finaliści

chemiczny: Elżbieta Bosak, Kamila Jachy, Dawid Kusibab, Iwona Skalska, Sylwia Róg, Paulina Marchewka, Rafał Belca, Michał Kluska, Jakub Źrebiec- finaliści

 

Rok szkolny 2005/2006

Nasze Gimnazjum zajęło I miejsce w województwie pod względem liczby laureatów.

polonistyczny: Iwona Skalska, Paulina Dziadosz - laureatki

Patrycja Łapka, Anna Jarosz - finalistki 

j. niemieckiego: Greta Wardęga - laureatka 

j. angielski: Anna Siemiączko, Katarzyna Tumidajewicz, Paulina Stanisławczyk - laureaci

Joanna Budziak, Karolina Kijowska, Adam Skrzyszowski, Michał Strojek - finaliści

historyczny: Kamil Ruszała, Adam Skrzyszowski, Magdalena Stonawska, Katarzyna Szawan  - laureaci

biologiczny: Iwona Skalska, Agnieszka Czarnota - laureaci

Małgorzata Madej - finalistka

matematyczny: Iwona Skalska - laureatka

geograficzny: Mateusz Potyrała, Mateusz Bobula - laureaci

Patrycja Łapka - finalistka

fizyczny: Radosław Łupkowski - finaliści

 

Rok szkolny 2004/2005

historyczny: Mateusz Potyrała, Iwona Skalska, Michał Zięba - laureaci

polonistyczny : Ewa Dulian, Karolina Czyżowicz - finalistki

chemiczny: Maksymilian Hołowicki - finaliści

biologiczny: Agata Szudy, Iga Wiśniewicz, Agnieszka Czarnota, Marek Zajchowski - finaliści

matematyczny: Ewa Dulian - finalistka

informatyczny: Michał Karpiński - finalista

fizyczny: Michał Zięba, Mateusz Pankiewicz - finalista 

j. angielski: Anna Siemiączko, Paulina Stanisławczyk - finalistki

 

Rok szkolny 2003/2004

polonistyczny: Magdalena Gawłowska, Milena Knapik - laureatki

biologiczny : Anna Armatys, Karol Kaleta - laureaci

historyczny: Joanna Waśko, Karol Macios - finaliści

chemiczny: Karolina Wyderka, Mateusz Majka, Dominika Szymczakowska - finaliści

geograficzny: Sławomir Chrzanowski, Michał Sołtys, Mateusz Majka - finaliści

matematyczny: Łukasz Rączka - finalista 

j. angielskiego : Aleksandra Klatka - finalistka

 

Rok szkolny 2002/2003

matematyczno - przyrodniczy: Filip Zoła - III k - finalista

 

Rok szkolny 2001/2002

 humanistyczny : Regina Zajdel  - III d - laureatka

 informatyczny : Piotr Libuszowski - III k - laureat