Podsumowanie konkursów w I półroczu roku szk. 2019/2020

Pierwszy semestr roku szkolnego 2019/2020 obfitował we wszelakie konkursy, w których brali udział uczniowie naszej szkoły. Zapraszamy do zapoznania się ze wspaniałymi wynikami pracy naszych uczniów.

 

W Ogólnopolskim Konkursie SYNAPSIK

Filip Mularz z klasy II a został zwycięzcą

Piotr Furmanek z kl II a został laureatem

Nikola Kostrząb z II b zdobyła 8 miejsce

Kamila Brączyk z II b zdobyła 10 miejsce

Juliusz Wolnik z II c uzyskał 12 miejsce

 

W II Szkolnym Konkursie Ortograficznym

I miejsce zajęła Natasza Głogowska z kl. III b

II miejsce – Milena Majcher z kl.III b

III miejsce - Ex aequo: Anna Adamska kl. III a, Jakub Ochałek kl.III b oraz Michał Wilk kl.III b

Ponadto wyróżniony został Dominik Zajdek z kl. II a

 

W Szkolnym Konkursie Ekologiczno-Plastycznym "EKO-ART"

Laureatami zostali:

Wśród klas I:

I m. - Wiktoria Basara kl. I a

II m. - Tadeusz Stawarz kl. I d i Marcel Bylinowski kl. I b

III m. - Oliwier Gorczyca kl. I d

Wśród klas III:

I m. - Szymon Stasiowski kl. III a

II m. - Antoni Nosal kl. III b i Klaudia Forma kl. III b

III m. - Michał Wilk kl. III b i Natalia Dobosz kl. III b

Wśród klas IV - V:

I m. - Maja Gierlicka kl. IV a

II m. -Kacper Grasela kl. IV a i Szymon Matusz kl. IV a

III m. - Julia Knapik kl. V b i Julia Surmacz kl. V b

Ponadto wyróżnieni zostali:

Patryk Leja kl. III b

Maja Łoboda kl. III a

Ksawier Lisowiec kl. III b

Aleks Posełkiewicz kl. III a

Natalia Nowak kl. III a

Karol Tęcza kl. III a

Aleksandra Wolańska kl. I a

Karol Michalec kl. I a

Julia Żychowska kl. I a

Alan Madej kl. I a

Tymon Gorczyca kl. I b

Nadia Płazik kl. I a

 

W Szkolnym Konkursie Ekologicznym

Laureatami zostali: Dominika Pabisz kl. 7a Aleksandra Lautenszleger kl. 8c Gabriel Podkulski kl. 7a Jeremi Dybaś kl. 7a

Wyróżnienia otrzymali: Arkadiusz Jarosz kl. 8a Miłosz Borda-Sieczkowski kl. 7a

 

W Szkolnym Konkursie na kartę bożonarodzeniową w języku angielskim nagrodzeni zostali:

I miejsce Julia Surmacz kl.5b

II miejsce Oliwia Buba kl.7b

III miejsce Patrycja Buba kl.7b

 

W Szkolnym Konkursie na ciekawą kartkę bożonarodzeniowąw języku niemieckim nagrodzeni zostali:

I mieksce - Zuzanna Pętlak z kl.7a

II miejsce - Konrad Sokołowski z kl.8b

III miejsce - Julia Skiba z kl.8a

 

W Ogólnopolskim Konkursie MULTITEST z języka angielskiego

Laureatami zostali:

Olga Hombesch VIII a

A wyróżnienia otrzymali:

Igor Sudyka Vb

Łukasz Hendzel VI c

Aleksander Żmigrodzki VII c

 

W XXV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Alfik matematyczny nagrodzeni zostali:

Kacper Grasela kl.4a – V miejsce w województwie

Władyka Wojciech kl.4a – 8 miejsce w województwie

Filip Hałucha kl.5a – I miejsce w województwie

Igor Sudyka kl.Vb- IV miejsce w województwie

Maria Macieik kl.5a – 15 miejsce w województwie

Szymon Nowosielski kl. 6a – 14 miejsce w województwie

 

Alfik Humanistyczny:

Wynik bardzo dobry uzyskali:

Natalia Żmijewska - kl 4b

Maria Macieik - kl 5a

Tymoteusz Sokołowski - kl 5c

Michała Brożyna - kl 5d

Filip Hałucha - kl 5a

Maciej Pabisz - kl 5b

Igor Sudyka - kl 5b

Dominika Pabisz - kl 7a

Karolina Furmanek - kl 7a

Jagoda Rak - kl 8a

Anna Pastwa - kl 8b

Olga Hombesch - kl 8a

Julia Nguyen Van - kl 8a

Urszula Dudek - kl 8a

Kamil Jarosz - kl 8a

Partycja Władyka - kl 8b

Maja Bizon - kl 8a

Natalia Lejkowska - kl 8a

Wynik dobry uzyskali:

Emilia Leśniak - kl 5b

Anna Bąk - kl 6a

Szymon Bizon - kl 6b

Anna Opałka - kl 7a

Julia Momot - kl 8b

 

Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle może się szczycić tym, iż nasi uczniowie zakwalifikowali się do III etapu Konkursu Kuratoryjnego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty:

z języka polskiego: Urszula Dudek z kl.8a, Olga Hombesch z kl.8a, Jagoda Rak z kl.8a oraz Anna Pastwa z kl.8b.

z języka angielskiego: Olga Hombesch z 8a, Julia Nguyen Van z kl.8a oraz Aleksander Dybaś z kl.7c

z języka niemieckiego Aleksander Żmigrodzki z kl.7c

z języka hiszpańskiego : Jagoda Rak z kl. 8a

z historii Kamil Jarosz z kl.8a oraz Kazimierz Skrok Wolski z kl.5a, który przeszedł również do III etapu konkursu z geografii

z matematyki i fizyki Krystian Augustyn z kl.8a

 

Natomiast w konkursie „Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej” do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się:

Kamil Jarosz kl.8a

Tymoteusz Kozioł kl.8c

Antoni Baciak 6a

Paweł Bezak 6a

Trzymamy za was kciuki i życzymy sukcesów.

 

Na szczególną pochwałę zasłużyli również uczniowie, którzy swoje obowiązki traktują poważnie i w I semestrze nie opuścili ani jednego dnia nauki są to:

Z kl. I a Wiktoria Basara, Nadia Płaziak i Kornel Penar

Z kl. I b Marcel Bylinowski, Eliza Pietruszka, Wiktor Wietecha i Filip Żarnowski

Z kl. I c Adam Opałka

Z kl. Id Elżbieta Rosenbeiger

Z kl. 2a Jan Wąsik, Oliwia Żebracka

Z kl. 2 b Anna Latoszek, Emilia Pszczoła, Natalia Zabawa

Z kl. 2 c Adrianna Dąbrowska

Z kl. 3a Karol Tęcza, Szymon Stasiowski

Z kl. 3b Nadia Dobosz, Borys Folczyk, Urszula Giera, Antoni Nosal

Z kl 4a Kacper Grasela, Wojciech Władyka

Z kl. 4b Krystian Babiarz, Piotr Lechowski

Z kl. 5a Liliana Kopera

Z kl. 5b Julia Knapik

Z kl. 5c Filip Czechowicz, Nikola Gorczyca

Z kl. 5d Michał Brożyna, Jagoda Dobrowolska

Z kl. 6a Maksymilian Budziak, Antoni Fila, Miłosz Machowski, Szymon Nowosielski, Jolanta Wąsik

Z kl. 6b Aleksandra Górniak, Zuzanna Kosińska, Dominik Maczuga, Marianna Myśliwiec

Z kl. 6c Milena Wojdyła

Z kl. 7a Patryk Dobrowolski, Dominika Pabisz, Anna Opałka, Kinga Tawrell, Lena Spisak

Z kl. 8b Konrad Sokołowski

 

Serdecznie gratulujemy wspaniałych osiągnięć!

Fotogaleria