VI Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego "SCIENCE AROUND US"

Regulamin VI Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego ‘SCIENCE AROUND US’

1. Konkurs adresowany jest do uczniów klas piątych i szóstych szkół podstawowych z powiatu jasielskiego. Celem konkursu jest zapoznanie uczniów z ideą nauczania dwujęzycznego oraz promowanie angielskiego słownictwa z zakresu przyrody wśród uczniów szkół podstawowych.

2. Szkoła może zgłosić czterech uczestników z każdego oddziału.

3.  Zgłoszenia udziału szkoły w konkursie w formie elektronicznej należy przesłać do 20 lutego 2019 r. na adres mailowy szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w formie pisemnej dostarczyć w tym terminie do sekretariatu Szkoły Podstawowej nr 2 (budynek przy ulicy Czackiego 2).

Zgody na wykorzystanie danych osobowych i wizerunku uczniów należy dostarczyć do sekretariatu Szkoły Podstawowej nr 2 najpóźniej do 4 marca 2019 r.

4. Konkurs jest jednoetapowy, polega na rozwiązaniu przez uczniów pisemnego testu, który zostanie przeprowadzony w budynku Szkoły Podstawowej nr 2 przy ulicy Czackiego 2 (dawniej Gimnazjum nr 1 w Jaśle), 13 marca 2019 r. o godz. 9.00.

5. Test konkursowy sprawdza znajomość słownictwa wyłącznie z materiałów dodatkowych przygotowanych do konkursu. Test trwa 30 minut. Ogłoszenie wyników konkursu oraz rozdanie dyplomów i nagród nastąpi w dniu konkursu, po krótkiej przerwie. Zapraszamy opiekunów uczniów do włączenia się w sprawdzanie prac konkursowych.
    Ze względu na ogromne zainteresowanie konkursem, 13 marca odbędzie się wyłącznie część pisemna - test.
    Na rozdanie nagród zaprosimy laureatów i wyróżnionych uczniów wraz z opiekunami w późniejszym terminie.

6. Tytuł laureata konkursu, dyplom oraz nagrodę rzeczową otrzymają uczniowie, którzy zajmą miejsca I – V. Uczniowie, którzy zajmą miejsca VI – X otrzymają tytuł finalisty oraz dyplom. Uczniowie ci mają pierwszeństwo wyboru klasy siódmej dwujęzycznej.

7. Koszty organizacyjne konkursu ponosi organizator przy wsparciu sponsorów. Koszty ewentualnego dojazdu uczestników i opiekunów ponosi ich macierzysta szkoła.

8. Udział ucznia w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody jego rodzica/opiekuna prawnego na publikowanie niezbędnych danych osobowych i wizerunku dziecka na potrzeby konkursu.

Zapraszamy do udziału!

Olga Szudy - Seredyńska, Elżbieta Niedźwiedź, Patrycja Strzałka-Pykosz

MATERIAŁY DODATKOWE - OTWÓRZ

KARTA ZGŁOSZENIA UDZIAŁU SZKOŁY W KONKURSIE - OTWÓRZ