I POWIATOWY KONKURS EKOLOGICZNY "EKO-JAŚLAKI"

Regulamin

I Powiatowego Konkursu Ekologicznego „EKO-Jaślaki” dla uczniów klas szóstych szkół podstawowych

  1. Konkurs adresowany jest do uczniów klas szóstych szkół podstawowych z powiatu jasielskiego. Celem konkursu jest promowanie wiedzy z zakresu ekologii i ochrony środowiska wśród uczniów szkół podstawowych.
  2. Konkurs jest jednoetapowy. Uczniowie rozwiązują test opierający się wyłącznie na materiałach dodatkowych do konkursu – „Lekcja z Klimatem”, lekcje nr 1, 2 i 3. Czas pracy uczniów wyniesie 30 minut. Materiały dodatkowe dostępne są pod adresem:

http://static.scholaris.pl/49/20131031_527234e59ead6/Lekcja%20z%20Klimatem.pdf?fbclid=IwAR0CRSZLuK-Ql7ka4sWo6MIqJXd9NLodz54hNxTM0bKWnmeUm9Sg3S7kYa8

  1. Szkoła może zgłosić nie więcej niż czterech uczestników z każdego oddziału. W wyjątkowych sytuacjach (np. braku chętnych uczniów z klas szóstych) szkoła może zgłosić uczniów z klas piątych.
  2. Zgłoszenia (formularz zgłoszeniowy oraz zgody RODO) należy dostarczyć na adres:

Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej
Ul. Czackiego 2
38-200 Jasło

Tel/fax (013) 4463674

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenia należy przesłać do 2 grudnia 2019 r.

  1. Konkurs odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 2 w Jaśle w dniu 9 grudnia 2019 r. o godz. 10.00.
  2. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 7 dni od terminu konkursu, a rozdanie nagród oraz prelekcja ekologiczna nastąpią w innym terminie, o którym zostaną poinformowani laureaci i finaliści konkursu
  3. Tytuł laureata konkursu, dyplom oraz nagrodę rzeczową otrzymają uczniowie, którzy zajmą miejsca I – V. Uczniowie, którzy zajmą miejsca VI –X otrzymają tytuł finalisty oraz dyplom. Ponadto laureaci i finaliści konkursu w przypadku kontynuowania nauki w Szkole Podstawowej nr 2 w Jaśle będą mieli pierwszeństwo wyboru profilu klasy.
  4. Koszty organizacyjne konkursu ponosi organizator przy wsparciu sponsorów. Koszty ewentualnego dojazdu uczestników i opiekunów ponosi ich macierzysta szkoła.
  5. W razie pytań lub wątpliwości zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Informacje można uzyskać u organizatorów konkursu - Elżbiety Niedźwiedź i Olgi Szudy-Seredyńskiej.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

ZGODA RODO