ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z WYDARZENIAMI W BIBLIOTECE

Ogłoszenie!

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs na recenzję książki ,,Polecam Ci tę książkę''

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 4 – 8. Celem konkursu jest przygotowanie recenzji dowolnej książki, przy czym sugeruje się, aby  była to pozycja z zakupionych książek. Podpisane recenzje należy przesłać do 15.12. 2020r. na adres e-mail biblioteki:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub do swoich nauczycieli języka polskiego.

Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na opublikowanie nagrodzonych prac na stronie biblioteki szkolnej. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach: uczniowie klas IV – VI i klas VII – VIII.

Laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy.

NOWE KSIĄŻKI POJAWIŁY SIĘ JUŻ W BIBLIOTECE!

Rodzice! Kochani Uczniowie!

Z radością informuję, że właśnie otrzymaliśmy pierwszą partię książek zakupionych w ramach projektu „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”. Zamówiliśmy dużo lektur, nowości książkowych oraz audiobooki. Nowe książki na pewno Wam się spodobają mam nadzieję, że chętnie będziecie je czytać.