Finał XV Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Moje spotkania z przyrodą”

W dniu 25 kwietnia 2019 r. w sali gimnastycznej w naszej szkole odbył się finał XV Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Moje spotkania z przyrodą”. W konkursie wzięło udział 122 uczniów z klas IV-VII z 25 szkół z naszego województwa.

Prace plastyczne wykonane podczas pierwszej części konkursu, która odbyła się w auli naszej szkoły 28.03.2019r., oceniało jury w składzie: p. Małgorzata i Bogdan Samborscy, p. Jan Kukułka – przedstawiciele Stowarzyszenia Jasielskich Plastyków „PLAJA” oraz dyrektor Muzeum Regionalnego w Jaśle, p. Mariusz Świątek. Patronat nad konkursem objął Burmistrz Miasta Jasła p. Ryszard Pabian, a fundatorem nagród był Wydział Gospodarki Komunalnej przy Urzędzie Miasta oraz Muzeum Regionalne w Jaśle.

Jury przyznało 4 nagrody specjalne, 21 nagród i tytuł laureata, 32 wyróżnienia oraz specjalną nagrodę jury. Wśród nagrodzonych znaleźli się też nasi uczniowie:  Maria Macieik z kl.4anagroda specjalna i nagroda jury, Kacper Bachórz kl. VII a -nagroda , Emilia Dziok kl. Vc - nagroda, Anna Opałka kl. VIb – wyróżnienie, Lena Spisak kl.VIb – wyróżnienie, Zofia Adamska kl.VIc – wyróżnienie i Olga Hap kl.Va – wyróżnienie.

Organizatorami konkursu były panie: Beata Banaś, Barbara Gonera, Renata Pankiewicz oraz Dyrekcja SP2 w Jaśle. Oprawę artystyczną przygotował p. Jerzy Łącki i p. Jolanta Terwicz.

Wszystkim laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.

PREZENTACJA PRAC KONKURSOWYCH

FOTOGALERIA