Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle

Grono Pedagogiczne

Rok szkolny 2018/2019

Nauczanie początkowe: Maria Augustyn, Anna Bobula, Dorota Kamińska-Kowalik, Bożena Kobylińska-Byczek, Małgorzata Kolanko, Maria Nawrocka, Mariola Ochałek, Małgorzata Pięta, Jolanta Terwicz.

Język polski: Teresa Dranka, Elżbieta Dubiel, Bożena Dziadzio, Marta Górczyk, Ewa Mroczka, Elżbieta Szudy, Wiesława Szymczak.

Jązyk angielski: Barbara Drechny, Łukasz Forystek, Agnieszka Głowacka-Piekarz, Gabriela Kluszczyk, Piotr Nosal, Edyta Olesińska, Agnieszka Rzońca, Patrycja Strzałka-Pykosz, Karolina Trybuś-Żychowska.

Język niemiecki: Gabriela Dołęga, Barbara Marek, Aneta Sajdak-Such, Katarzyna Sorys, Anna Zormati.

Historia, WOS: Małgorzata Grotkowska-Uliasz, Jolanta Myśliwiec, Leszek Znamirowski.

Matematyka: Maria Chrząszcz, Agnieszka Furmanek, Grażyna Stawarz, Ewa Wachel, Ewa Warchoł, Alicja Ziaja.

Fizyka: Bolesław Skrok-Wolski, Małgorzata Trznadel.

Chemia: Elżbieta Niedźwiedź, Maria Zajchowska.

Biologia: Marta Frydrych, Elżbieta Myśliwiec, Olga Szudy-Seredyńska, Maria Zajchowska.

Geografia: Bolesław Skrok-Wolski, Ewa Smoszna.

Przyroda: Edyta Gogola, Marta Frydrych.

Plastyka: Beata Banaś, Edyta Szczepanik-Halerz.

Muzyka: Jerzy Łącki, Edyta Szczepanik-Halerz.

Informatyka: Zbigniew Bizoń, Elżbieta Poliwka, Grażyna Stawarz, Krzysztof Urbanek, Ewa Wachel.

Technika: Barbara Gonera, Elżbieta Poliwka.

Wychowanie fizyczne:
Damian Ciborowski, Paweł Doktór, Anna Dubiel, Anna Idzik, Krzysztof Kozłowski, Mariusz Maczuga, Dorota Nagacz, Monika Pętlak, Robert Podkulski, Sławomir Rak, Łukasz Szumiec, Ilona Wojdyła, Aleksandra Wypasek.

Religia: Alina Konieczny, ks. Maciej Nowicki, Monika Owczarska, Iwona Wójcik.

WDŻ: Beata Banaś, Małgorzata Grotkowska-Uliasz.

Świetlica:
Małgorzata Kaleta, Renata Pankiewicz, Dorota Sajdak, Małgorzata Szetlak.

Biblioteka: Renata Zagórska.

Pedagog: Małgorzata Czernicka, Barbara Goleń.

Logopeda: Agnieszka Rydarowicz-Szpak.

Psycholog: Anna Sokołowska.